Rozhodčí: Jaroslava Podmolová
21.06.2008

Hanácky skoke 2008

Agility L

Standartní čas: 45s - Maximální čas: 90s - Délka tratě: 157m - Postupová rychlost: 3.49 m/s - Počet překážek: 18

Pořadí Kategorie Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1A380VorlováPavlaBaldrick Nick BriesberiBOTAgility Hrušky31.1200005.04 m/s
2A378VašíčkováJanaAnnie z BlanzekuBearded collie32.4200004.84 m/s
2A359HanačíkováNikolGhost of Pinewood Countryborder collieROSA Zlín32.4200004.84 m/s
4A255LejskováJanaExcellent Chels Black CheversBorder CollieROSA Zlín32.7300004.8 m/s
5A2120KučerováMartinaArty border kolie33.400004.7 m/s
6A251StratilováVeronikaAmy Des Poenjaap Australský honácký pesZlechov38.1200004.12 m/s
7A262PodlouckáIvetaLegia Nioxněmecký ovčákKK Pedigree VFU Brno39.600003.96 m/s
8A357WasserbauerováMartinaHenessie Cage FitminBorder collieKatmaj Opava31.1150055.05 m/s
9A11UšelováPetraElegance Sun Black Cheversborder collieROSA Zlín31.3450055.01 m/s
10A374HanačíkováNikolWonder of Kate´s Sam vom Beutenhofborder collieROSA Zlín32.750054.8 m/s
11A376ŘezníčkováLjubaA3CH Maya KříženecROSA Zlin34.5605054.54 m/s
12A18HomolkováEva Amarethy Fidelis et Fortischodský pesKK - Hodonín44.905053.5 m/s
13A361MatouškováMonikaAnabell Wonderfull Dream BOCPŠ "Na Ostrově"36.47550104.3 m/s
14A253PřibylBohuslavBára BOCZKO Sudkov38.01550104.13 m/s
15A117JuříčkováVladimíraDuncan Ze Skalistých horborder kolie43.450100103.61 m/s
16A114SkolekJiříCecily Jantarová zahradaHovawartPsí škola Na ostrově Brno51.37056.3711.373.06 m/s
17A119ŘezníčkováLjubaDay by day Black CheversBorder colieROSA zlin38.711050154.06 m/s
DISA260StratilováVeronikaAquilla Blue Camden Dog australský honácký pesDISDISDISDISDISDIS
DISA120UnzeitlichováEva Endy Labradorsky RetrivrDISDISDISDISDISDIS
DISA111PříkráMartina Cesta Okřešická perlaborder kolieAgility HruškyDISDISDISDISDISDIS
DISA158Podloucká IvetaYale De Alphaville Bohemiabelgický ovčák malinoisKK Pedigree VFU BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA375MackůKateřinaAneta Bohemia Jukonborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA256MackůKateřinaAwar od Vltavských pramenůborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA210KrahulíkováJanaFalstaff vom PalmbachtalKrátkosrstá kolieArgusDISDISDISDISDISDIS
DISA252HavlíkMarekDasty labradorAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA19KrahulíkováJanaBrixie Plzeňský TeufelBOMArgusDISDISDISDISDISDIS
DISA112LaníkováDagmarLenny labradorKK ProstějovDISDISDISDISDISDIS
DISA216KoutnáPetraHoky Fitminborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA377ChrastilováHelenaSamantha kříženecPodhorka Česká TřebováDISDISDISDISDISDIS
DISA12BeránkováVeronikaAshley Red Camden dog Camden dogACDKK ZlechovDISDISDISDISDISDIS
DISA13JančálkováZuzanaBesy Labradorský retrívrAgizlechovDISDISDISDISDISDIS
DISA113HanačíkováNikolSaxo Littlethornborder collieROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA169UnzeitlichováEvaCayleen Dean BriesberiBOTAgility HruškyDISDISDISDISDISDIS
DISA115BenešováKateřinaPorsche ESPBrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA254MitáčkováVeronikaAlma Fešákborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA14VranováKateřinaAbbey Red Camden DogACDArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA379KučerováMartinaBlackie Foxy Foxborder collieLukováDISDISDISDISDISDIS
DISA118BřehováZuzanaElba Darley ArabianBorder kolieKirican OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA15JuříčkováVladimíraEday Ze Skalistých horborder kolieDISDISDISDISDISDIS