Rozhodčí: Alice Glöcknerová
23. 8. 2008

Mistrovství ČR mládeže v agility 2008 - hra - mládež do 18 let

Agility L

Standartní čas: 0s - Maximální čas: 999s - Délka tratě: 120m - Postupová rychlost:  0 m/s - Počet překážek: 14

Pořadí Kategorie Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1A249UlrychováEliškaElis Blue Foxy Foxborder collieAgility Sezemice24.880024.8824.884.82 m/s
2A321LefnerováSandraFilip ze Skalistých horBorder koliePsí škola Na Ostrově25.960025.9625.964.62 m/s
3A340GrygarováAnetaA3 Una Bohemia Alkéborder collieKK Pedigree Komořany26.010026.0126.014.61 m/s
4A358ŠtouračováBarboraFanny MivekoBorder collieZKO Vysoké Mýto26.890026.8926.894.46 m/s
5A319KonečnáLucie A3 Citchi Darley Arabianborder collieBudišov nad Budišovkou27.610027.6127.614.35 m/s
6A12ŠtěpánkováAlžbětaEliza FitminBorder collieFitmin27.840027.8427.844.31 m/s
7A320LerlováBarboraAce Rubínové srdceborder collieBCCCZ28.990028.9928.994.14 m/s
8A277ŠtefkováJanaPublic Remy Hedvábný senšeltieKK Šlapanice29.40029.429.44.08 m/s
9A312MatouškováMonikaAnabell Wonderfull Dreamborder colliePŠ "Na Ostrově"25.35025.330.34.74 m/s
10A21VaníčkováBáraKitty AkumulatorBorder colieFitmin30.450030.4530.453.94 m/s
11A283JindrováEvaBanji Star z Ranče MontaraBílý švýcarský ovčákZKO Česká Třebová - Javorka30.640030.6430.643.92 m/s
12A213MitáčkováVeronikaAlma FešákBorder collieAgility Olomouc25.735025.7330.734.66 m/s
13A318VargováVeronikaGood Luck Gasko PrimBorder collieKK Hodonín26.395026.3931.394.55 m/s
14A215HanouskováRomanaIce Crazy Love GASKO PRIMborder colieKK Lysá nad Labem26.925026.9231.924.46 m/s
15A214DolákováKateřinaFriend Forever Gasko Primborder collieAK Rožnov pod Radhoštěm29.385029.3834.384.08 m/s
16A280DlapalováSabinaKitty labradorský retrívrKK Šlapanice35.340035.3435.343.4 m/s
17A179MikuškováJanaJonatán Ruthlessanglický špringršpanělKK Šlapanice30.385030.3835.383.95 m/s
18A241DuhárováAnnaEbbi MerybenMaďarský ohař krátkosrstý29.3810029.3839.384.08 m/s
19A288MajetnáAnežkaCasey Slezský hrádekborder kolieKovona Karviná25.3215025.3240.324.74 m/s
20A257VítkováDanaFera FitminBorder collieZKO ?amberk30.4710030.4740.473.94 m/s
21A250ŠediváHanaEjmy kříženecČeská Lípa31.710031.741.73.79 m/s
22A356VítkováDanaDumby MivekoBorder collieZKO ?amberk27.3315027.3342.334.39 m/s
23A181MikováMartina Brita kříženecZKO Vysoké Mýto44.2915044.2959.292.71 m/s
24A228BanotováNikolaSára Labradorský retrívrKovona Karviná50.4125050.4175.412.38 m/s
25A282SuchánkováEvaBill Agrokiwiborder kolieVysoké MýtoDISDISDISDISDISDIS
25A290ŠimčíkVojtěchArrow Vrabčí hnízdoBOCAgility RožnovDISDISDISDISDISDIS
26A178KelblováMarkétaCorantijn Ponny expressirský teriérKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
27A359ŘezníčkováLjubaMaya kříženecROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
28A13VargováVeronikaInfinity Black CheversBorder collieKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
29A289PoláškováVeronikaBalantine z Jabloňovho DvoraBOCAgility RožnovDISDISDISDISDISDIS