Rozhodčí: Michael Steiner
15.11.2008

O pohár lovecké chaty I.

Jumping L

Standartní čas: 50s - Maximální čas: 90s - Délka tratě: 155m - Postupová rychlost: 3.1 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Kategorie Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1A228SmočekJanRohan Border colieTři sestry29.1800005.31 m/s
2A335WasserbauerováMartinaHenessie Cage FitminBorder collieKatmaj Opava29.2700005.3 m/s
3A375SmočekJanGondor Border colieTři sestry29.7500005.21 m/s
4A373KochováIrenaFaust Foxy Foxborder collieAgility Sultánci30.5400005.08 m/s
5A233MajetnáAnežkaCasey Slezský hrádekborder kolieKovona Karviná31.200004.97 m/s
6A371KochováIrenaAlf Border Townborder collieAgility Sultánci32.100004.83 m/s
7A376LukovicsZdeněkA3ChBuffy labradorský retrívrargus Zlín32.4200004.78 m/s
8A369ŘezníčkováLjubaA3CH Maya KríženecROSA32.4400004.78 m/s
9A229MackůKateřinaA3Ch Aneta Bohemia Jukonborder kolieAgility Olomouc33.7900004.59 m/s
10A366CaletkováDarjaFirst Krásná Loukakrátkosrstá kolie34.4500004.5 m/s
11A115ŠettnerJanAkuwe Modrásekkrátkosrstá kolieZKO Luková35.600004.35 m/s
12A14NěmečkováIvanaRace Bohemia AlkéBO malinoisPŠ na Ostrově Brno37.0300004.19 m/s
13A230SklenaříkováHanaNice Looking Moravia CampanellabriardROSA Zlín40.400003.84 m/s
14A238HanačíkováNikolSaxo Littlethornborder collieROSA Zlín29.3650055.28 m/s
15A242MackůKateřinaAwar od Vltavských pramenůborder kolieAgility Olomouc32.9650054.7 m/s
16A367KošekPavelA3Ch Day Dream Krásná Loukakolie krátkosrstáSultánci Havlovice34.0650054.55 m/s
17A16JuříčkováVladimíraEday Ze Skalistých horBorder kolieKK Holešov37.650054.12 m/s
18A11UšelováPetraElegance Sun Black Cheversborder collieROSA Zlín38.5450054.02 m/s
19A372OtýpkováVeronikaDaria kříženec gordonsetraPsí škola Na Ostrově38.9650053.98 m/s
20A370SoučkováLucieAnything 4U od Zlatonosné říčkyborder collie40.1350053.86 m/s
21A232OtýpkováTerezaBeauty Fitminborder collieKatmaj Opava30.591000105.07 m/s
22A113KašpárkováIvanaChunkie Brown Vanilkabearded kolieSvětlušky Jeseník36.271000104.27 m/s
23A19ŘežábkováMarie Boldy Od Zlatonosné říčkyBOCZKO Podhorka44.931050153.45 m/s
24A114LejskováJanaRoy border collieROSA Zlín30.992000205 m/s
25A15ŘezníčkováLjubaA Little Hemp Of Crazy SunBOCROSA32.942500254.71 m/s
DISA234SanetrníkAdamAgile Peggy Wonderfull DreamBCROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA236LanghammerTomášBella Border ColieDISDISDISDISDISDIS
DISA237ŠtrofováAlenaAsh Tachyonborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DISA239TikovskýEvženAron kříženecPsí škola "Na Ostrově" BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA240BinarováMartinaHoppi Fitminborder collieKatmaj OpavaDISDISDISDISDISDIS
DISA241MitáčkováVeronikaAlma Fešákborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA243KoutnáPetraHoky Fitminborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA365HanačíkováNikolGhost of Pinewood Countryborder collieROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA374PilcVítězslavElizabeth from black cheversBorder collieDISDISDISDISDISDIS
DISA368ZapletalováMartinaGina maďarský ohařArgusDISDISDISDISDISDIS
DISA231LejskováJanaExcellent Chels Black CheversBorder CollieROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA12DlabačováPetraCash LusikaBorder kolieR.O.S.A. ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA13ChytilováAnnaArdens MalimitBOMROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA17MlčochováMichaelaKatrina Fitminborder kolieKK ProstějovDISDISDISDISDISDIS
DISA227HavlíkMarekDasty labradorAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA226PřibylBohuslavBára BOCZKO SudkovDISDISDISDISDISDIS
DISA225MokrišováRadkaAkil TachyonBorder kolieFlying speedDISDISDISDISDISDIS
DISA116BenešováSoňaArchibald Bohemian Oakborder koliePermonikDISDISDISDISDISDIS
DISA112KochováIrenaLancelot Fitminborder collieAgility SultánciDISDISDISDISDISDIS
DISA111UšelováPetraAlli from Crazy Sunborder kolieROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA18SchönováLucieDixi border-setrKirican OlomoucDISDISDISDISDISDIS