Rozhodčí: Michael Steiner
16.11.2008

O pohár lovecké chaty II.

Jumping L

Standartní čas: 40s - Maximální čas: 80s - Délka tratě: 145m - Postupová rychlost: 3.63 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Kategorie Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1A17KrahulíkováJanaBrixi BOMArgus Zlín31.9900004.53 m/s
2A241SanetrníkAdamAgile Peggy Wonderfull DreamBCROSA Zlín32.1500004.51 m/s
3A238MajetnáAnežkaCasey Slezský hrádekborder kolieKovona Karviná32.8600004.41 m/s
4A19KašpárkováIvanaChunkie Brown Vanilkabearded kolieSvětlušky Jeseník35.5900004.07 m/s
5A363ZapletalováMartinaGina maďarský ohařArgus36.4300003.98 m/s
6A234SklenaříkováHanaNice Looking Moravia CampanellabriardROSA Zlín38.0300003.81 m/s
7A235JanáskováJitkaKessy německý ovčák41.9001.91.93.46 m/s
8A369SmočekJanGondor Border colieTři sestry29.0350054.99 m/s
9A240OtýpkováTerezaBeauty Fitminborder collieKatmaj Opava30.650054.74 m/s
10A233SmočekJanRohan Border colieTři sestry30.9605054.68 m/s
11A368LukovicsZdeněkA3ChBuffy labradorský retrívrargus Zlín31.8950054.55 m/s
12A367KochováIrenaAlf Border Townborder collieAgility Sultánci32.1350054.51 m/s
13A227LanghammerTomášBella Border Colie32.3550054.48 m/s
14A231BinarováMartinaHoppi Fitminborder collieKatmaj Opava33.7905054.29 m/s
15A242HavlíkMarekDasty labradorAgility Olomouc34.8550054.16 m/s
16A371KošekPavelA3Ch Day Dream Krásná Loukakolie krátkosrstáSultánci Havlovice35.505054.08 m/s
17A370OtýpkováVeronikaDaria kříženec gordonsetraPsí škola Na Ostrově36.4105053.98 m/s
18A228MackůKateřinaAneta Bohemia Jukonborder kolieAgility Olomouc37.5350053.86 m/s
19A226LejskováJanaExcellent Chels Black CheversBorder CollieROSA Zlín29.631000104.89 m/s
20A365HanačíkováNikolGhost of Pinewood Countryborder collieROSA Zlín33.33550104.35 m/s
21A111LaníkováDagmarLenny labradorKK Prostějov33.871000104.28 m/s
22A362PilcVítězslavElizabeth from black cheversBorder collie34.54550104.2 m/s
23A114DivišAntonínBéďa od Zlatonosné říčkyborder kolieBCCCZ38.590100103.76 m/s
24A239UrbáškováMarkétaChuckie australský ovčákKirican Olomouc39.75550103.65 m/s
25A237MitáčkováVeronikaAlma Fešákborder kolieAgility Olomouc40.560100.5610.563.57 m/s
26A14ŘezníčkováLjubaA Little Hemp Of Crazy SunBOCROSA31.671500154.58 m/s
27A372WasserbauerováMartinaHenessie Cage FitminBorder collieKatmaj Opava37.525100153.86 m/s
28A230MackůKateřinaAwar od Vltavských pramenůborder kolieAgility Olomouc43.085103.0818.083.37 m/s
29A232MokrišováRadkaAkil TachyonBorder kolieFlying speed35.041550204.14 m/s
30A112BenešováSoňaArchibald Bohemian Oakborder koliePermonik37.4335100453.87 m/s
DISA229KoutnáPetraHoky Fitminborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA115UšelováPetraAlli from Crazy Sunborder kolieROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA223TikovskýEvženAron kříženecPsí škola "Na Ostrově" BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA18NěmečkováIvanaRace Bohemia AlkéBO malinoisPŠ na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA15ŘežábkováMarieBoldy od Zlatonosné říčkyborder collieZKO PodhorkaDISDISDISDISDISDIS
DISA364ŘezníčkováLjubaA3CH Maya KríženecROSADISDISDISDISDISDIS
DISA13KochováIrenaLancelot Fitminborder collieAgility SultánciDISDISDISDISDISDIS
DISA366DivišAntonínAsh Tachyonborder kolieBCCCZDISDISDISDISDISDIS
DISA110MlčochováMichaelaKatrina Fitminborder kolieKK ProstějovDISDISDISDISDISDIS
DISA16DlabačováPetraCash LusikaBorder kolieR.O.S.A. ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA236PřibylBohuslavBára BOCZKO SudkovDISDISDISDISDISDIS
DISA225KrahulíkováJanaFalstaff krátkosrstá kolieArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA224HanačíkováNikolSaxo Littlethornborder collieROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA11UšelováPetraElegance Sun Black Cheversborder collieROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA12JuříčkováVladimíraEday Ze Skalistých horBorder kolieKK HolešovDISDISDISDISDISDIS
DISA113LejskováJanaRoy border collieROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS