Rozhodčí: Michael Steiner
16.11.2008

O pohár lovecké chaty II.

Jumping M

Standartní čas: 40s - Maximální čas: 80s - Délka tratě: 145m - Postupová rychlost: 3.63 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Kategorie Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1A377WasserbauerováMartinaA3Ch Jessí Border collie bez PPKatmaj Opava29.9600004.84 m/s
2A380SchovancováNikolaA3CH JESSY Kříženec32.9100004.41 m/s
3A373ChvátilováMonikaFlory Bifi ČekbíglAgility Olomouc34.4300004.21 m/s
4A252LubínkováMarieKesy kříženecArgus Zlín3700003.92 m/s
5A375Kočvarová DvořákováGabrielaViki peruánský naháčPermoník39.6200003.66 m/s
6A119DostálováKarlaQeen Noor Rapa - NuibeagleKK Šlapanice40.37000.370.373.59 m/s
7A245Petrů PuhrováBarbora Fido mixKK Argus Zlín41.23001.231.233.52 m/s
8A381SkupinaBohumil Elma Astakoknírač malý černýR.O.S.A. Zlín41.66001.661.663.48 m/s
9A390EdrováOlgaAder Black Young For EveršeltieKK Zetor30.6150054.74 m/s
10A378ZajacováMagdaBórin z Lorienu MoraviašeltieKatmaj Opava34.5950054.19 m/s
11A374PokrývkováBarboraArchie KKCHŠKovona Karviná40.31500.315.313.6 m/s
12A122TatíčkováKateřinaJesabel Boramo Solehladkosrstý foxteriérAmonra Čebín41.12501.126.123.53 m/s
13A116ŠubováDanaEiminis Qwin AniterakkníračAgility Olomouc42.78502.787.783.39 m/s
14A379LiškaRadovanEminent Enya z Benešovské zahradyšeltieKK Zetor Brno29.181000104.97 m/s
15A250TatíčkováKateřinaBelatrix z Paleolituborder kolieAmonra Čebín31.431000104.61 m/s
16A251KopřivíkováVenuše Aramis Amor RealšeltieKK Prostějov31.631000104.58 m/s
17A249VlachynskáAlžbětaAmerican Beauty OriasisKnírač středníArgus Zlín39.16550103.7 m/s
18A246TiokováKláraOrinoka TuskulumHladkosrstý foxteriérPermoník Ostrava29.791500154.87 m/s
19A120ZajacováMagdaFlash ze Zámecké zahradymanchester terrierKATMAJ Opava39.575100153.66 m/s
20A118KopřivíkováVenušeBlack-Magic Amor RealšeltieKK Prostějov50.4451010.4425.442.87 m/s
DISA382IlkaničováSandraBentley mixbreedDISDISDISDISDISDIS
DISA248Kočvarová DvořákováGabrielaBody Sokolovská jedničkaperuánský naháčPermoníkDISDISDISDISDISDIS
DISA117ŠatkováMartinaNiki kníračR.O.S.A. ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA243ŠarfováVeronikaRocky bíglDISDISDISDISDISDIS
DISA244HavlíkováAdélaKiss The Rain Kelečský pokladfoxteriérKatmaj OpavaDISDISDISDISDISDIS
DISA247DostálováKarlaAmadeus Brněnský šikulabeagleKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DISA253BenešováSoňaAndy anglicky kokrspanelPermonikDISDISDISDISDISDIS
DISA376ŠtrofováAlenaA3 Abby beagleDISDISDISDISDISDIS
DISA121ŠustkováBarbaraCee Bee Boogie QuarterlandParson Russell TerrierROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA254MikováSlávka Aretusa MetuješeltieMiacis ŠumperkDISDISDISDISDISDIS