Rozhodčí: Kateřina AJGLOVÁ
24. 9. 2005

Hanácky Skoke, Prostějov


Jumping S

Standartní čas: 35s - Maximální čas: 52s - Délka tratě: 140m - Postupová rychlost: 4 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A258GZYLPetrFred malý hladkosrstý pinčPermoník Ostrava28.3700004.93 m/s
2A377SEDLÁČKOVÁNaďaDinah z Rosického vrškušeltiePermoník Ostrava30.1200004.65 m/s
3A261VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na Ostrově30.6200004.57 m/s
4A135KONEČNÁMartinaIris Gold Hedvábný sensheltieKK Zetor Brno30.8500004.54 m/s
5A265POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské srdcešeltie31.4400004.45 m/s
6A257GZYLPetrBad malý hladkosrstý pinčPermoník Ostrava32.3700004.32 m/s
7A378GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHSKroměříž32.9700004.25 m/s
8A266UHLÍŘOVÁBarboraBady Bukovinský motýlekpapillon34.8800004.01 m/s
9A132ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry 35.06000.060.063.99 m/s
10A259RŮŽIČKAVáclavArgie Severní královstvíKKCHŠVOSA Ostrava29.2250054.79 m/s
11A380ORSÁGOVÁZuzanaA3 Airin Brdský SkřítekšeltieODRY31.6250054.43 m/s
12A263HERZOVÁLenkaKora Červený Muškátamerický kokršpaněl31.9750054.38 m/s
13A264RACZOVÁJanaTerri Moravské srdcešeltieBedea Kroměříž34.2505054.09 m/s
14A256SEDLÁČKOVÁLenkaLittle Whisky Bohemia SlatinašeltiePermoník Ostrava35.12050.125.123.99 m/s
15A262PŘICHYSTALOVÁZuzanaRon WHWT4200773.33 m/s
16A379KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia Classicšeltie37.121002.1212.123.77 m/s
17A131HILSCHEROVÁKateřinaCesar z Albertovských pastvinWelsh corgiPermoník Ostrava43.12558.1218.123.25 m/s
DISA134ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garbomalý knírač pepř a sůlDISDISDISDISDISDIS
DISA381POSPÍŠILOVÁZinaBessy od Homberské skályhladkosrstý foxteriérDISDISDISDISDISDIS
DISA133HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokrDISDISDISDISDISDIS

Jumping M

Standartní čas: 35s - Maximální čas: 52s - Délka tratě: 140m - Postupová rychlost: 4 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A255TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison Acapudl středníKK Zetor Brno25.7800005.43 m/s
2A130VAŠKEBOVÁMartinaSebastian šeltiePsí škola "Na Ostrově" Brno29.2800004.78 m/s
3A375ZHASILOVÁKristýnaLovely Victoridrsnosrstý foxteriérODRY30.0900004.65 m/s
3A376KONEČNÁMartinaMaggie-Jane ze ShetlandůsheltieKK Zetor Brno30.0900004.65 m/s
5A372RAJTŠLÉGROVÁIvaArlette Bos Grunniensbedlington teriérBlansko30.900004.53 m/s
6A252BÁLINTOVÁKamilaČert pudl33.600004.17 m/s
7A120KOČVAROVÁGabrielaViki peruánský naháčPermoník Ostrava35.81000.810.813.91 m/s
8A122CIGÁNKOVÁBronislavaDalli z Hradu Pajerkuněmecký špicKK Zlechov37.43002.432.433.74 m/s
9A15KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa Bruntál28.1250054.98 m/s
10A250ŠTROFOVÁAlenaAbby bíglKK Uherské Hradiště31.7950054.4 m/s
11A248ŠIRCOVÁLenkaAntony z VítovéKKCHS33.1950054.22 m/s
12A253MACKOVÁVendulaNoirette z Ďáblovy studánky šeltieAgility klub Rožnov p. Radh.33.2505054.21 m/s
13A124BARTKOVÁAlenaKety Kety40.56005.565.563.45 m/s
14A125PETRŮ PUHROVÁBarboraFido FidoArgus Zlín38.19053.198.193.67 m/s
15A123ŠIRCOVÁLenkaGreta z Jaroslavických rybníkůbígl44.37009.379.373.16 m/s
16A127BERNATÍKIvanCalliope Toller Bryvilsar NSDTRR.O.S.A. Zlín35.281050.2815.283.97 m/s
17A251DĚDKOVÁPavlaFido bíglArgus Zlín420107173.33 m/s
18A121TIOKOVÁKláraOrinoba Tusarkimfoxteriér hladkosrstýPermoník Ostrava40.5615105.5630.563.45 m/s
DISA254BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA129ORSÁGOVÁZuzanaCarith z Logirnu MoraviašeltieODRYDISDISDISDISDISDIS
DISA249CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi ČekbeagleAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA126MIKOVÁSlávkaAretusa šeltieDISDISDISDISDISDIS
DISA128DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA374ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA247PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility OLOMOUCDISDISDISDISDISDIS

Jumping L

Standartní čas: 35s - Maximální čas: 52s - Délka tratě: 140m - Postupová rychlost: 4 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A236TYROVÁMonikaAntea Bílý trpaslíkbelgický ovčák malinoisPermoník Ostrava26.8300005.22 m/s
2A242LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín28.1900004.97 m/s
3A369CÁBOVÁLenkaJackie chodský pesAgility Klub Rožnov p. Radh.3700223.78 m/s
4A241POSLOVÁZuzanaSára labrador bez PP38.5003.53.53.64 m/s
5A17RAJTŠLÉGROVÁHanaGrína Rubínové srdceborder kolieBlansko30.0950054.65 m/s
6A371ŽÁKJosefA3CH Nugget Black Vanilkabearded kolie30.3750054.61 m/s
7A370ŽÁKJosefA3 Abandon Milmiceborder kolie31.7105054.42 m/s
8A238STRATILOVÁVeronikaBoba BobaKK Zlechov33.1950054.22 m/s
9A239STRATILOVÁVeronikaAmy Des Poenjaapaustralský honácký pesKK Zlechov33.5605054.17 m/s
10A243ŘEZNÍČKOVÁLjubaMaya MayaROSA Zlín34.0605054.11 m/s
11A245ILLÉŠRomanAlma Od Poběžovického potokavymarský ohařArgus Zlín38.75053.758.753.61 m/s
12A240CHRASTILOVÁHelenaBen Ben44.25009.259.253.16 m/s
13A246PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda labradorský retrívr bez PPArgus Zlín331000104.24 m/s
14A113KRATINOVÁMichaelaWonder of Kate´s Sam vom Beutenhofborder collieROSA Zlín33.60100104.17 m/s
15A19HANAČÍKOVÁNikolGhost of Pinewood Countryborder collieROSA Zlín31.631050154.43 m/s
16A111BENEŠOVÁSoňaArchie briardPermoník Ostrava45.680510.6815.683.06 m/s
17A14CHRASTILOVÁHelenaSamantha Samantha44.75559.7519.753.13 m/s
18A116DOROTOVÁZuzanaDear Sid zlatý retrívrODRY44.441509.4424.443.15 m/s
DISA11WACHSMANNOVÁHanaBenji z Bánovského hájkulabradorPermoník Ostrava52.570017.5717.572.66 m/s
DISA115CÁBOVÁLenkaArtera border kolieAgility Klub Rožnov p. Radh.DISDISDISDISDISDIS
DISA118DOLÁKOVÁKateřinaFriend Forever Gasko Primborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DISA117PŘEHNALOVÁEvaEinstein od Emy Destinovébearded kolieArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA367VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA16PŘÁDNÁLenkaMitra Bohemia Alkéborder kolieBrandýsDISDISDISDISDISDIS
DISA110PICHLOVÁPetraBrita německý ovčákDISDISDISDISDISDIS
DISA112CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility klub Moravská TřebováDISDISDISDISDISDIS
DISA18MODRÁHelenaBu Bu Bu Nirreterrit Kolie krátkosrstáDISDISDISDISDISDIS
DISA114SMOLKAStanislavBrenda z Koláčkova rančebeauceronROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA368MACKŮKateřinaAneta Bohemia Jukonborder kolieKS České BudějoviceDISDISDISDISDISDIS
DISA244ŠLECHTOVÁVěnceslavaMerlin z Avalonu královský pudlKK KomořanyDISDISDISDISDISDIS

Open S

Standartní čas: 53s - Maximální čas: 79s - Délka tratě: 150m - Postupová rychlost: 2.83 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A135KONEČNÁMartinaIris Gold Hedvábný sensheltieKK Zetor Brno34.4400004.36 m/s
2A261VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na Ostrově37.6900003.98 m/s
3A256SEDLÁČKOVÁLenkaLittle Whisky Bohemia SlatinašeltiePermoník Ostrava38.2800003.92 m/s
4A265POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské srdcešeltie38.3100003.92 m/s
5A378GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHSKroměříž38.7500003.87 m/s
6A379KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia Classicšeltie38.9400003.85 m/s
7A258GZYLPetrFred malý hladkosrstý pinčPermoník Ostrava41.2500003.64 m/s
8A377SEDLÁČKOVÁNaďaDinah z Rosického vrškušeltiePermoník Ostrava41.6600003.6 m/s
9A381POSPÍŠILOVÁZinaBessy od Homberské skályhladkosrstý foxteriér35.7550054.2 m/s
10A380ORSÁGOVÁZuzanaA3 Airin Brdský SkřítekšeltieODRY38.6950053.88 m/s
11A257GZYLPetrBad malý hladkosrstý pinčPermoník Ostrava45.8305053.27 m/s
12A262PŘICHYSTALOVÁZuzanaRon WHWT5150052.94 m/s
13A131HILSCHEROVÁKateřinaCesar z Albertovských pastvinWelsh corgiPermoník Ostrava54.9051.96.92.73 m/s
14A259RŮŽIČKAVáclavArgie Severní královstvíKKCHŠVOSA Ostrava33.191000104.52 m/s
15A264RACZOVÁJanaTerri Moravské srdcešeltieBedea Kroměříž36.72550104.08 m/s
16A263HERZOVÁLenkaKora Červený Muškátamerický kokršpaněl38.251000103.92 m/s
17A266UHLÍŘOVÁBarboraBady Bukovinský motýlekpapillon65.935512.9322.932.28 m/s
DISA134ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garbomalý knírač pepř a sůl80.15527.137.11.87 m/s
DISA132ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry DISDISDISDISDISDIS
DISA133HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokrDISDISDISDISDISDIS

Open M

Standartní čas: 53s - Maximální čas: 79s - Délka tratě: 150m - Postupová rychlost: 2.83 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A254BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor Brno33.1200004.53 m/s
2A376KONEČNÁMartinaMaggie-Jane ze ShetlandůsheltieKK Zetor Brno35.0900004.27 m/s
3A248ŠIRCOVÁLenkaAntony z VítovéKKCHS37.9100003.96 m/s
4A374ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín39.9100003.76 m/s
5A250ŠTROFOVÁAlenaAbby bíglKK Uherské Hradiště41.9400003.58 m/s
6A253MACKOVÁVendulaNoirette z Ďáblovy studánky šeltieAgility klub Rožnov p. Radh.42.0600003.57 m/s
7A125PETRŮ PUHROVÁBarboraFido FidoArgus Zlín45.7800003.28 m/s
8A252BÁLINTOVÁKamilaČert pudl47.8800003.13 m/s
9A255TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison Acapudl středníKK Zetor Brno31.2550054.8 m/s
10A375ZHASILOVÁKristýnaLovely Victoridrsnosrstý foxteriérODRY31.3150054.79 m/s
11A129ORSÁGOVÁZuzanaCarith z Logirnu MoraviašeltieODRY33.8150054.44 m/s
12A124BARTKOVÁAlenaKety Kety53.69500.695.692.79 m/s
13A130VAŠKEBOVÁMartinaSebastian šeltiePsí škola "Na Ostrově" Brno40.69550103.69 m/s
14A372RAJTŠLÉGROVÁIvaArlette Bos Grunniensbedlington teriérBlansko41.56550103.61 m/s
15A249CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi ČekbeagleAgility Olomouc42.75550103.51 m/s
16A251DĚDKOVÁPavlaFido bíglArgus Zlín48.97550103.06 m/s
17A127BERNATÍKIvanCalliope Toller Bryvilsar NSDTRR.O.S.A. Zlín36.311050154.13 m/s
DISA121TIOKOVÁKláraOrinoba Tusarkimfoxteriér hladkosrstýPermoník OstravaDISDISDISDISDISDIS
DISA120KOČVAROVÁGabrielaViki peruánský naháčPermoník OstravaDISDISDISDISDISDIS
DISA123ŠIRCOVÁLenkaGreta z Jaroslavických rybníkůbíglDISDISDISDISDISDIS
DISA126MIKOVÁSlávkaAretusa šeltieDISDISDISDISDISDIS
DISA128DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA15KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa BruntálDISDISDISDISDISDIS
DISA122CIGÁNKOVÁBronislavaDalli z Hradu Pajerkuněmecký špicKK ZlechovDISDISDISDISDISDIS

Open L

Standartní čas: 53s - Maximální čas: 79s - Délka tratě: 150m - Postupová rychlost: 2.83 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A367VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" Brno33.5900004.47 m/s
2A242LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín36.3100004.13 m/s
3A370ŽÁKJosefA3 Abandon Milmiceborder kolie39.5600003.79 m/s
4A245ILLÉŠRomanAlma Od Poběžovického potokavymarský ohařArgus Zlín39.8800003.76 m/s
5A371ŽÁKJosefA3CH Nugget Black Vanilkabearded kolie40.8800003.67 m/s
6A118DOLÁKOVÁKateřinaFriend Forever Gasko Primborder kolie41.5600003.61 m/s
7A241POSLOVÁZuzanaSára labrador bez PP47.100003.18 m/s
8A111BENEŠOVÁSoňaArchie briardPermoník Ostrava47.3100003.17 m/s
9A240CHRASTILOVÁHelenaBen Ben56.16003.163.162.67 m/s
10A236TYROVÁMonikaAntea Bílý trpaslíkbelgický ovčák malinoisPermoník Ostrava37.1205054.04 m/s
11A239STRATILOVÁVeronikaAmy Des Poenjaapaustralský honácký pesKK Zlechov37.5350054 m/s
12A115CÁBOVÁLenkaArtera border kolieAgility Klub Rožnov p. Radh.38.4405053.9 m/s
13A243ŘEZNÍČKOVÁLjubaMaya MayaROSA Zlín39.0650053.84 m/s
14A244ŠLECHTOVÁVěnceslavaMerlin z Avalonu královský pudlKK Komořany49.1250053.05 m/s
15A116DOROTOVÁZuzanaDear Sid zlatý retrívrODRY55.9502.97.92.68 m/s
16A113KRATINOVÁMichaelaWonder of Kate´s Sam vom Beutenhofborder collieROSA Zlín38.75550103.87 m/s
17A369CÁBOVÁLenkaJackie chodský pesAgility Klub Rožnov p. Radh.41.251000103.64 m/s
18A238STRATILOVÁVeronikaBoba BobaKK Zlechov49.061000103.06 m/s
19A114SMOLKAStanislavBrenda z Koláčkova rančebeauceronROSA Zlín42.251050153.55 m/s
20A16PŘÁDNÁLenkaMitra Bohemia Alkéborder kolieBrandýs46.51050153.23 m/s
21A17RAJTŠLÉGROVÁHanaGrína Rubínové srdceborder kolieBlansko50.121500152.99 m/s
22A112CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility klub Moravská Třebová52.835100152.84 m/s
23A19HANAČÍKOVÁNikolGhost of Pinewood Countryborder collieROSA Zlín37.061550204.05 m/s
DISA11WACHSMANNOVÁHanaBenji z Bánovského hájkulabradorPermoník OstravaDISDISDISDISDISDIS
DISA18MODRÁHelenaBu Bu Bu Nirreterrit Kolie krátkosrstáDISDISDISDISDISDIS
DISA246PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda labradorský retrívr bez PPArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA14CHRASTILOVÁHelenaSamantha SamanthaDISDISDISDISDISDIS
DISA117PŘEHNALOVÁEvaEinstein od Emy Destinovébearded kolieArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA110PICHLOVÁPetraBrita německý ovčákDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA1

Standartní čas: 57s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 150m - Postupová rychlost: 2.63 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V35KONEČNÁMartinaIris Gold Hedvábný sensheltieKK Zetor Brno32.8800004.56 m/s
2VD33HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokr32.691500154.59 m/s
3VD32ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry 42.851050153.5 m/s
4VD31HILSCHEROVÁKateřinaCesar z Albertovských pastvinWelsh corgiPermoník Ostrava62.91555.9115.912.38 m/s
DISDIS34ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garbomalý knírač pepř a sůlDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA2

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 73s - Délka tratě: 167m - Postupová rychlost: 3.41 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V59RŮŽIČKAVáclavArgie Severní královstvíKKCHŠVOSA Ostrava38.1900004.37 m/s
2V65POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské srdcešeltie3900004.28 m/s
3V56SEDLÁČKOVÁLenkaLittle Whisky Bohemia SlatinašeltiePermoník Ostrava42.2800003.95 m/s
4V58GZYLPetrFred malý hladkosrstý pinčPermoník Ostrava43.3100003.86 m/s
5VD62PŘICHYSTALOVÁZuzanaRon WHWT56.62007.627.622.95 m/s
6VD66UHLÍŘOVÁBarboraBady Bukovinský motýlekpapillon56.62057.6212.622.95 m/s
7VD57GZYLPetrBad malý hladkosrstý pinčPermoník Ostrava48.291050153.46 m/s
DISDIS61VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na OstrověDISDISDISDISDISDIS
DISDIS64RACZOVÁJanaTerri Moravské srdcešeltieBedea KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DISDIS63HERZOVÁLenkaKora Červený Muškátamerický kokršpanělDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA3

Standartní čas: 46s - Maximální čas: 69s - Délka tratě: 166m - Postupová rychlost: 3.61 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V81POSPÍŠILOVÁZinaBessy od Homberské skályhladkosrstý foxteriér42.400003.92 m/s
2V78GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHSKroměříž44.1900003.76 m/s
3V79KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia Classicšeltie45.400003.66 m/s
4VD77SEDLÁČKOVÁNaďaDinah z Rosického vrškušeltiePermoník Ostrava53.31057.3112.313.11 m/s
5VD80ORSÁGOVÁZuzanaA3 Airin Brdský SkřítekšeltieODRY500104143.32 m/s

Zkoušky MA1

Standartní čas: 57s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 150m - Postupová rychlost: 2.63 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V29ORSÁGOVÁZuzanaCarith z Logirnu MoraviašeltieODRY30.8100004.87 m/s
2V30VAŠKEBOVÁMartinaSebastian šeltiePsí škola "Na Ostrově" Brno31.6200004.74 m/s
3V25PETRŮ PUHROVÁBarboraFido FidoArgus Zlín39.7500003.77 m/s
4V23ŠIRCOVÁLenkaGreta z Jaroslavických rybníkůbígl48.2200003.11 m/s
5V26MIKOVÁSlávkaAretusa šeltie39.1205053.83 m/s
6V24BARTKOVÁAlenaKety Kety52.9450052.83 m/s
7VD20KOČVAROVÁGabrielaViki peruánský naháčPermoník Ostrava41.69550103.6 m/s
8VD5KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa Bruntál33.561050154.47 m/s
9D27BERNATÍKIvanCalliope Toller Bryvilsar NSDTRR.O.S.A. Zlín31.942500254.7 m/s
DISDIS28DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISDIS21TIOKOVÁKláraOrinoba Tusarkimfoxteriér hladkosrstýPermoník OstravaDISDISDISDISDISDIS
DISDIS22CIGÁNKOVÁBronislavaDalli z Hradu Pajerkuněmecký špicKK ZlechovDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA2

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 73s - Délka tratě: 167m - Postupová rychlost: 3.41 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V48ŠIRCOVÁLenkaAntony z VítovéKKCHS40.500004.12 m/s
2V54BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor Brno42.4405053.93 m/s
3V50ŠTROFOVÁAlenaAbby bíglKK Uherské Hradiště43.4650053.84 m/s
4V52BÁLINTOVÁKamilaČert pudl47.4450053.52 m/s
5VD55TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison Acapudl středníKK Zetor Brno38550104.39 m/s
6VD53MACKOVÁVendulaNoirette z Ďáblovy studánky šeltieAgility klub Rožnov p. Radh.45.78550103.65 m/s
DISDIS51DĚDKOVÁPavlaFido bíglArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISDIS49CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi ČekbeagleAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA3

Standartní čas: 46s - Maximální čas: 69s - Délka tratě: 166m - Postupová rychlost: 3.61 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V72RAJTŠLÉGROVÁIvaArlette Bos Grunniensbedlington teriérBlansko4300003.86 m/s
2V76KONEČNÁMartinaMaggie-Jane ze ShetlandůsheltieKK Zetor Brno42.9450053.87 m/s
DISDIS74ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISDIS75ZHASILOVÁKristýnaLovely Victoridrsnosrstý foxteriérODRYDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA1

Standartní čas: 57s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 150m - Postupová rychlost: 2.63 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V10PICHLOVÁPetraBrita německý ovčák50.0300003 m/s
2V13KRATINOVÁMichaelaWonder of Kate´s Sam vom Beutenhofborder collieROSA Zlín34.2505054.38 m/s
3V8MODRÁHelenaBu Bu Bu Nirreterrit Kolie krátkosrstá40.6250053.69 m/s
4V1WACHSMANNOVÁHanaBenji z Bánovského hájkulabradorPermoník Ostrava56.1205052.67 m/s
5VD9HANAČÍKOVÁNikolGhost of Pinewood Countryborder collieROSA Zlín37.31550104.02 m/s
6VD6PŘÁDNÁLenkaMitra Bohemia Alkéborder kolieBrandýs41.281000103.63 m/s
7VD18DOLÁKOVÁKateřinaFriend Forever Gasko Primborder kolie42.69550103.51 m/s
8VD4CHRASTILOVÁHelenaSamantha Samantha43.59550103.44 m/s
9VD11BENEŠOVÁSoňaArchie briardPermoník Ostrava43.621000103.44 m/s
10VD16DOROTOVÁZuzanaDear Sid zlatý retrívrODRY44.061000103.4 m/s
11VD3HILSCHEROVÁVladimíraCora německý ovčákPermoník Ostrava52.840100102.84 m/s
12VD7RAJTŠLÉGROVÁHanaGrína Rubínové srdceborder kolieBlansko39.471050153.8 m/s
13VD14SMOLKAStanislavBrenda z Koláčkova rančebeauceronROSA Zlín41.531050153.61 m/s
DISDIS12CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility klub Moravská TřebováDISDISDISDISDISDIS
DISDIS15CÁBOVÁLenkaArtera border kolieAgility Klub Rožnov p. Radh.DISDISDISDISDISDIS
DISDIS17PŘEHNALOVÁEvaEinstein od Emy Destinovébearded kolieArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA2

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 73s - Délka tratě: 167m - Postupová rychlost: 3.41 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V42LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín3700004.51 m/s
2V39STRATILOVÁVeronikaAmy Des Poenjaapaustralský honácký pesKK Zlechov39.6200004.22 m/s
3V41POSLOVÁZuzanaSára labrador bez PP46.1900003.62 m/s
4VD37HILSCHEROVÁVladimíraAmádeus Ywobelgický ovčák tervuenenPermoník Ostrava51.47502.477.473.24 m/s
5D46PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda labradorský retrívr bez PPArgus Zlín45.841550203.64 m/s
DISDIS45ILLÉŠRomanAlma Od Poběžovického potokavymarský ohařArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISDIS36TYROVÁMonikaAntea Bílý trpaslíkbelgický ovčák malinoisPermoník OstravaDISDISDISDISDISDIS
DISDIS44ŠLECHTOVÁVěnceslavaMerlin z Avalonu královský pudlKK KomořanyDISDISDISDISDISDIS
DISDIS40CHRASTILOVÁHelenaBen BenDISDISDISDISDISDIS
DISDIS38STRATILOVÁVeronikaBoba BobaKK ZlechovDISDISDISDISDISDIS
DISDIS43ŘEZNÍČKOVÁLjubaMaya MayaROSA ZlínDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA3

Standartní čas: 46s - Maximální čas: 69s - Délka tratě: 166m - Postupová rychlost: 3.61 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V67VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" Brno37.7500004.4 m/s
2V70ŽÁKJosefA3 Abandon Milmiceborder kolie40.9700004.05 m/s
3V71ŽÁKJosefA3CH Nugget Black Vanilkabearded kolie42.0600003.95 m/s
4V68MACKŮKateřinaAneta Bohemia Jukonborder kolieKS České Budějovice44.1900003.76 m/s
5V69CÁBOVÁLenkaJackie chodský pesAgility Klub Rožnov p. Radh.45.2550053.67 m/s

Součty S

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
135KONEČNÁMartinaIris Gold Hedvábný sensheltieKK Zetor Brno65.290000
261VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na Ostrově68.310000
358GZYLPetrFred malý hladkosrstý pinčPermoník Ostrava69.620000
465POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské srdcešeltie69.750000
578GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHSKroměříž71.720000
677SEDLÁČKOVÁNaďaDinah z Rosického vrškušeltiePermoník Ostrava71.780000
757GZYLPetrBad malý hladkosrstý pinčPermoník Ostrava78.20505
856SEDLÁČKOVÁLenkaLittle Whisky Bohemia SlatinašeltiePermoník Ostrava73.40505
980ORSÁGOVÁZuzanaA3 Airin Brdský SkřítekšeltieODRY70.31100010
1062PŘICHYSTALOVÁZuzanaRon WHWT9350510
1179KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia Classicšeltie76.06100010
1259RŮŽIČKAVáclavArgie Severní královstvíKKCHŠVOSA Ostrava62.41150015
1363HERZOVÁLenkaKora Červený Muškátamerický kokršpaněl70.22150015
1464RACZOVÁJanaTerri Moravské srdcešeltieBedea Kroměříž70.97510015
1566UHLÍŘOVÁBarboraBady Bukovinský motýlekpapillon100.815512.8122.81
1631HILSCHEROVÁKateřinaCesar z Albertovských pastvinWelsh corgiPermoník Ostrava98.0251010.0225.02

Součty M

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
176KONEČNÁMartinaMaggie-Jane ze ShetlandůsheltieKK Zetor Brno65.180000
252BÁLINTOVÁKamilaČert pudl81.480000
355TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison Acapudl středníKK Zetor Brno57.035005
475ZHASILOVÁKristýnaLovely Victoridrsnosrstý foxteriérODRY61.45005
548ŠIRCOVÁLenkaAntony z VítovéKKCHS71.15005
650ŠTROFOVÁAlenaAbby bíglKK Uherské Hradiště73.735005
753MACKOVÁVendulaNoirette z Ďáblovy studánky šeltieAgility klub Rožnov p. Radh.75.310505
825PETRŮ PUHROVÁBarboraFido FidoArgus Zlín83.970505
930VAŠKEBOVÁMartinaSebastian šeltiePsí škola "Na Ostrově" Brno69.9755010
1072RAJTŠLÉGROVÁIvaArlette Bos Grunniensbedlington teriérBlansko72.4655010
1124BARTKOVÁAlenaKety Kety94.25506.2511.25
1251DĚDKOVÁPavlaFido bíglArgus Zlín90.975152.9722.97
1327BERNATÍKIvanCalliope Toller Bryvilsar NSDTRR.O.S.A. Zlín71.592010030

Součty L

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
142LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín64.50000
241POSLOVÁZuzanaSára labrador bez PP85.60000
336TYROVÁMonikaAntea Bílý trpaslíkbelgický ovčák malinoisPermoník Ostrava63.950505
471ŽÁKJosefA3CH Nugget Black Vanilkabearded kolie71.255005
570ŽÁKJosefA3 Abandon Milmiceborder kolie71.270505
645ILLÉŠRomanAlma Od Poběžovického potokavymarský ohařArgus Zlín78.630505
739STRATILOVÁVeronikaAmy Des Poenjaapaustralský honácký pesKK Zlechov71.0955010
843ŘEZNÍČKOVÁLjubaMaya MayaROSA Zlín73.1255010
969CÁBOVÁLenkaJackie chodský pesAgility Klub Rožnov p. Radh.78.25100010
1040CHRASTILOVÁHelenaBen Ben100.410012.4112.41
1138STRATILOVÁVeronikaBoba BobaKK Zlechov82.25150015
1211BENEŠOVÁSoňaArchie briardPermoník Ostrava92.99054.999.99
1313KRATINOVÁMichaelaWonder of Kate´s Sam vom Beutenhofborder collieROSA Zlín72.35515020
147RAJTŠLÉGROVÁHanaGrína Rubínové srdceborder kolieBlansko80.21200020
1516DOROTOVÁZuzanaDear Sid zlatý retrívrODRY100.3420012.3432.34
169HANAČÍKOVÁNikolGhost of Pinewood Countryborder collieROSA Zlín68.692510035