Rozhodčí: Z. SPOLEK
3. 6. 2006, sobota

HANÁCKY SKOKE


Jumping S

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 172m - Postupová rychlost: 3.51 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A128KAŠPÁRKOVÁIvanaLonny Bonteborder teriérKK Jeseník38.500004.47 m/s
2A129HÁJKOVÁMonikaRendy bez PPtrpasličí pudlKK Hodonín38.6200004.45 m/s
3A126HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokršpaněl38.8300004.43 m/s
4A124ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC45.3700003.79 m/s
5A132BRÁZDAOndřejEnzo XNěmecký špic trpasličíKK Hodonín49.91000.910.913.45 m/s
6A378NĚMEČKOVÁIvanaAchipp Rudolfovská skálašiperkaPŠ na Ostrově Brno37.8350054.55 m/s
7A379RŮŽIČKAVáclavArgie sv. KrálovstvíKKCHŠVOSA Ostrava39.1950054.39 m/s
8A134BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK Hodonín40.6905054.23 m/s
9A262POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské Srdcešeltie42.5605054.04 m/s
10A377HERZOVÁLenkaKora Červený Muškát americký kokršpaněl43.6250053.94 m/s
11A376KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia ClassicšeltieAlfa Bruntál45.5405053.78 m/s
12A131CHARVÁTMartinColombo Růžový kavalírKKCHS49.77500.775.773.46 m/s
13A130CHARVÁTOVÁVěraBenedikt Růžový kavalírKKCHS50.19501.196.193.43 m/s
14A123NAVRÁTILOVÁMonikaBen BenAgility Olomouc50.31051.316.313.42 m/s
15A125ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry kříženec44.871000103.83 m/s
16A261RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltie45550103.82 m/s
17A135HILSCHEROVÁKateřinaCesar od Albertovských pastvinwelsh corgi pembrokePermoník54.06555.0615.063.18 m/s
DISA133BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérKK Zetor Brno79.620030.6230.622.16 m/s
DISA127KLEMPOVÁVitězslavaBea trpasličí pudlAgility klub Mor. TřebováDISDISDISDISDISDIS
DISA265SEDLÁKOVÁDanaArgo Heřmánková vílašeltieŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DISA264NĚMEČKOVÁIvanaBelis od Prachovských skalšiperkaPŠ na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA375GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHSDISDISDISDISDISDIS
DISA380SNOPKOVÁMarkétaMoly pudl středníDISDISDISDISDISDIS
DISA263GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályfoxteriérDISDISDISDISDISDIS

Jumping M

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 172m - Postupová rychlost: 3.51 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A258TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor31.7500005.42 m/s
2A259BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor Brno34.6500004.96 m/s
3A252KRAHULÍKOVÁJanaFido FidoArgus Zlín39.2500004.38 m/s
4A253MACKOVÁVendulaNOIRETTE z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov pod Radhoštěm40.2500004.27 m/s
5A256CIGÁNKOVÁBronislavaDallí z Hradu Pajerkuněmecký špic střední40.9100004.2 m/s
6A113RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBedlington teriérOSA - Blansko41.3700004.16 m/s
7A111STAŇKOVÁPetraBarry z Kunčičekbígl43.5700003.95 m/s
8A120MICHÁLKOVÁVladimíraDara XNěmecký špic středníKK Hodonín44.0600003.9 m/s
9A260TESAŘIvoBen špic44.4400003.87 m/s
10A249SEDLÁKOVÁMarieMegi anglický kokršpaněl51.5002.52.53.34 m/s
11A246SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy Dubenec34.3550055.01 m/s
12A248KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa Bruntál34.8850054.93 m/s
13A372SNOPKOVÁMarkétaPeggy pudl střední35.8150054.8 m/s
14A254ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín41.6950054.13 m/s
15A117KOMÍNKOVÁEvaArwen kříženecAgility Olomouc44.5605053.86 m/s
16A251DĚDKOVÁPavlaFido bígl46.6905053.68 m/s
17A255KAŠPÁRKOVÁIvanaTara Fleret Moraviaborder teriérKK Jeseník4705053.66 m/s
18A122TIOKOVÁKláraOrinoka Tuskulumhladkosrstý foxteriérPermoník35.51000104.85 m/s
19A118STÖHROVÁJanaSemm xBeagleKK Hodonín40.51000104.25 m/s
20A250MOJŽÍŠOVÁLenkaMáša bígl48.47550103.55 m/s
21A247PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility Olomouc71.59101022.5942.592.4 m/s
DISA112DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA115DOSEDLOVÁJitkaDennis bíglDISDISDISDISDISDIS
DISA374KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddýs Home border teriérArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA373KOUTNÁPetraAaron WeinliniebíglAgility OLOMOUCDISDISDISDISDISDIS
DISA257BÁLINTOVÁKamilaČert pudlnereprezentuje osaDISDISDISDISDISDIS
DISA245PALATAAntonínRony bíglDISDISDISDISDISDIS
DISA121MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltiePsí škola na ostrověDISDISDISDISDISDIS
DISA119CIGÁNEKKarelDamián z Hradu Pajerkuněmecký špic středníDISDISDISDISDISDIS
DISA116MOJŽÍŠOVÁLenkaCelly BlýskavicabíglDISDISDISDISDISDIS

Jumping L

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 172m - Postupová rychlost: 3.51 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A370VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" Brno32.2500005.33 m/s
2A367KOCHOVÁIrenaA3CH Alf Border TownBorder collieAgility Sultánci36.5500004.71 m/s
3A369ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieAlfa Bruntál37.800004.55 m/s
4A239ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus Zlín42.5300004.04 m/s
5A243STRATILOVÁVeronikaBoba Boba42.6300004.03 m/s
6A19UNGEROVÁDitaAlfa Arien Mighty's Spring Meadowkolie krátkosrstá43.8700003.92 m/s
7A240KRAHULÍKOVÁJanaAjax Dijabety zlatý retrívrArgus Zlín44.9700003.82 m/s
8A368KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy FoxBorder collieAgility Sultánci33.4450055.14 m/s
9A366MACKŮKateřinaAneta border kolieČeské Budějovice39.450054.37 m/s
9A371LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín39.405054.37 m/s
11A237PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda TondaArgus Zlín41.6450054.13 m/s
12A241KAŠPÁRKOVÁIvanaBarbara Brown Afirův stínberded collieJeseník54.05005.055.053.18 m/s
13A242STRATILOVÁVeronikaAmy des Poenjaapaustralský honácký pes41.62550104.13 m/s
14A110HILSCHEROVÁVladimíraYaga Venušina sopkaněmecký ovčákPermoník54.65055.6510.653.15 m/s
DISA238CÁBOVÁLenkaJackie -chodský pesAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISA236RAJTŠLÉGROVÁHanaGrina Rubínové srdceBorder kolieOSA - BlanskoDISDISDISDISDISDIS
DISA18LANGOVÁEvaBrita BOMZetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA17VORLOVÁPavlaBaldrick Nick BriesberiBOTKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DISA16VARGOVÁVeronikaGood Luck Gasko Prim Border collieKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DISA15DOLÁKOVÁKatkaFriend Forever Gasko Primborder kolieAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISA14CÁBOVÁLenkaArtera Fitminborder kolieAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISA13LEFNEROVÁSandraFilip ze Skalistých horBorder koliePsí škola,Na Ostrově"DISDISDISDISDISDIS
DISA244PLÁŠKOVÁLenkaBela hovawart Bedea KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DISA11PICHLOVÁPetraBrita německý ovčákDISDISDISDISDISDIS
DISA12CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieDISDISDISDISDISDIS

Open S

Standartní čas: 54s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 173m - Postupová rychlost: 3.2 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A378NĚMEČKOVÁIvanaAchipp Rudolfovská skálašiperkaPŠ na Ostrově Brno41.1900004.2 m/s
2A262POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské Srdcešeltie41.8300004.14 m/s
3A128KAŠPÁRKOVÁIvanaLonny Bonteborder teriérKK Jeseník43.3500003.99 m/s
4A263GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályfoxteriér43.6200003.97 m/s
5A129HÁJKOVÁMonikaRendy bez PPtrpasličí pudlKK Hodonín44.8500003.86 m/s
6A376KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia ClassicšeltieAlfa Bruntál46.6800003.71 m/s
7A375GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS47.7500003.62 m/s
8A132BRÁZDAOndřejEnzo XNěmecký špic trpasličíKK Hodonín54.97000.970.973.15 m/s
9A124ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC52.5650053.29 m/s
10A380SNOPKOVÁMarkétaMoly pudl střední40.091000104.32 m/s
11A377HERZOVÁLenkaKora Červený Muškát americký kokršpaněl46.321000103.73 m/s
12A134BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK Hodonín47.87550103.61 m/s
13A264NĚMEČKOVÁIvanaBelis od Prachovských skalšiperkaPŠ na Ostrově Brno48.5550103.57 m/s
14A123NAVRÁTILOVÁMonikaBen BenAgility Olomouc61.1507.112.12.83 m/s
15A379RŮŽIČKAVáclavArgie sv. KrálovstvíKKCHŠVOSA Ostrava42.411500154.08 m/s
16A126HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokršpaněl42.961500154.03 m/s
17A265SEDLÁKOVÁDanaArgo Heřmánková vílašeltieŠlapanice47.285100153.66 m/s
18A261RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltie48.371050153.58 m/s
19A125ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry kříženec521050153.33 m/s
DISA133BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérKK Zetor Brno87.565033.5638.561.98 m/s
DISA135HILSCHEROVÁKateřinaCesar od Albertovských pastvinwelsh corgi pembrokePermoníkDISDISDISDISDISDIS
DISA130CHARVÁTOVÁVěraBenedikt Růžový kavalírKKCHSDISDISDISDISDISDIS
DISA131CHARVÁTMartinColombo Růžový kavalírKKCHSDISDISDISDISDISDIS
DISA127KLEMPOVÁVitězslavaBea trpasličí pudlAgility klub Mor. TřebováDISDISDISDISDISDIS

Open M

Standartní čas: 54s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 173m - Postupová rychlost: 3.2 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A259BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor Brno38.6200004.48 m/s
2A111STAŇKOVÁPetraBarry z Kunčičekbígl43.4400003.98 m/s
3A374KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddýs Home border teriérArgus Zlín43.500003.98 m/s
4A372SNOPKOVÁMarkétaPeggy pudl střední43.6200003.97 m/s
5A254ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín44.5600003.88 m/s
6A253MACKOVÁVendulaNOIRETTE z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov pod Radhoštěm47.8300003.62 m/s
7A246SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy Dubenec47.8800003.61 m/s
8A117KOMÍNKOVÁEvaArwen kříženecAgility Olomouc48.8800003.54 m/s
9A252KRAHULÍKOVÁJanaFido FidoArgus Zlín48.9400003.53 m/s
10A257BÁLINTOVÁKamilaČert pudlnereprezentuje osa50.9400003.4 m/s
11A260TESAŘIvoBen špic56.12002.122.123.08 m/s
12A258TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor37.9450054.56 m/s
13A255KAŠPÁRKOVÁIvanaTara Fleret Moraviaborder teriérKK Jeseník4750053.68 m/s
14A256CIGÁNKOVÁBronislavaDallí z Hradu Pajerkuněmecký špic střední51.505053.36 m/s
15A249SEDLÁKOVÁMarieMegi anglický kokršpaněl53.3105053.25 m/s
16A373KOUTNÁPetraAaron WeinliniebíglAgility OLOMOUC54.25500.255.253.19 m/s
17A121MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltiePsí škola na ostrově55.88501.886.883.1 m/s
18A113RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBedlington teriérOSA - Blansko45.56550103.8 m/s
19A251DĚDKOVÁPavlaFido bígl52.691000103.28 m/s
20A120MICHÁLKOVÁVladimíraDara XNěmecký špic středníKK Hodonín59.06555.0615.062.93 m/s
21A245PALATAAntonínRony bígl73.620019.6219.622.35 m/s
22A119CIGÁNEKKarelDamián z Hradu Pajerkuněmecký špic střední67.695513.6923.692.56 m/s
23A115DOSEDLOVÁJitkaDennis bígl79.250025.2525.252.18 m/s
DISA112DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA250MOJŽÍŠOVÁLenkaMáša bíglDISDISDISDISDISDIS
DISA248KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa BruntálDISDISDISDISDISDIS
DISA247PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA122TIOKOVÁKláraOrinoka Tuskulumhladkosrstý foxteriérPermoníkDISDISDISDISDISDIS
DISA116MOJŽÍŠOVÁLenkaCelly BlýskavicabíglDISDISDISDISDISDIS
DISA118STÖHROVÁJanaSemm xBeagleKK HodonínDISDISDISDISDISDIS

Open L

Standartní čas: 54s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 173m - Postupová rychlost: 3.2 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A13LEFNEROVÁSandraFilip ze Skalistých horBorder koliePsí škola,Na Ostrově"38.0300004.55 m/s
2A16VARGOVÁVeronikaGood Luck Gasko Prim Border collieKK Hodonín38.1200004.54 m/s
3A242STRATILOVÁVeronikaAmy des Poenjaapaustralský honácký pes4100004.22 m/s
4A369ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieAlfa Bruntál41.3800004.18 m/s
5A371LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín41.9400004.12 m/s
6A366MACKŮKateřinaAneta border kolieČeské Budějovice46.2500003.74 m/s
7A368KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy FoxBorder collieAgility Sultánci37.6250054.6 m/s
8A367KOCHOVÁIrenaA3CH Alf Border TownBorder collieAgility Sultánci40.550054.27 m/s
9A236RAJTŠLÉGROVÁHanaGrina Rubínové srdceBorder kolieOSA - Blansko48.8805053.54 m/s
10A243STRATILOVÁVeronikaBoba Boba49.1950053.52 m/s
11A240KRAHULÍKOVÁJanaAjax Dijabety zlatý retrívrArgus Zlín50.5650053.42 m/s
12A241KAŠPÁRKOVÁIvanaBarbara Brown Afirův stínberded collieJeseník60.34006.346.342.87 m/s
13A244PLÁŠKOVÁLenkaBela hovawart Bedea Kroměříž59.19505.1910.192.92 m/s
14A239ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus Zlín57.75553.7513.753 m/s
15A14CÁBOVÁLenkaArtera Fitminborder kolieAK Rožnov pod Radhoštěm42.565100154.06 m/s
16A15DOLÁKOVÁKatkaFriend Forever Gasko Primborder kolieAK Rožnov pod Radhoštěm45.751050153.78 m/s
17A237PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda TondaArgus Zlín49.121500153.52 m/s
18A12CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolie60.535106.5321.532.86 m/s
DISA19UNGEROVÁDitaAlfa Arien Mighty's Spring Meadowkolie krátkosrstáDISDISDISDISDISDIS
DISA18LANGOVÁEvaBrita BOMZetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA11PICHLOVÁPetraBrita německý ovčákDISDISDISDISDISDIS
DISA370VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA17VORLOVÁPavlaBaldrick Nick BriesberiBOTKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DISA110HILSCHEROVÁVladimíraYaga Venušina sopkaněmecký ovčákPermoníkDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA1

Standartní čas: 63s - Maximální čas: 100s - Délka tratě: 153m - Postupová rychlost: 2.43 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V35HILSCHEROVÁKateřinaCesar od Albertovských pastvinwelsh corgi pembrokePermoník51.5600002.97 m/s
1V24ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC51.5600002.97 m/s
3V28KAŠPÁRKOVÁIvanaLonny Bonteborder teriérKK Jeseník36.1250054.24 m/s
4V29HÁJKOVÁMonikaRendy bez PPtrpasličí pudlKK Hodonín37.3150054.1 m/s
5V30CHARVÁTOVÁVěraBenedikt Růžový kavalírKKCHS4750053.26 m/s
6V32BRÁZDAOndřejEnzo XNěmecký špic trpasličíKK Hodonín47.4450053.23 m/s
7VD34BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK Hodonín36.88550104.15 m/s
8VD25ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry kříženec41.621000103.68 m/s
9VD23NAVRÁTILOVÁMonikaBen BenAgility Olomouc53.54550102.86 m/s
10BO33BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérKK Zetor Brno87.120524.1229.121.76 m/s
DISDIS31CHARVÁTMartinColombo Růžový kavalírKKCHSDISDISDISDISDISDIS
DISDIS26HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokršpanělDISDISDISDISDISDIS
DISDIS27KLEMPOVÁVitězslavaBea trpasličí pudlAgility klub Mor. TřebováDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA2

Standartní čas: 48s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 156m - Postupová rychlost: 3.25 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V65SEDLÁKOVÁDanaArgo Heřmánková vílašeltieŠlapanice35.7500004.36 m/s
2V61RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltie39.2200003.98 m/s
3V62POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské Srdcešeltie40.4400003.86 m/s
4V63GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályfoxteriér39.2550053.97 m/s
DISDIS64NĚMEČKOVÁIvanaBelis od Prachovských skalšiperkaPŠ na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA3

Standartní čas: 42s - Maximální čas: 65s - Délka tratě: 160m - Postupová rychlost: 3.81 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V75GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS43.12001.121.123.71 m/s
2V80SNOPKOVÁMarkétaMoly pudl střední38.3450054.17 m/s
3V78NĚMEČKOVÁIvanaAchipp Rudolfovská skálašiperkaPŠ na Ostrově Brno42.12050.125.123.8 m/s
4VD79RŮŽIČKAVáclavArgie sv. KrálovstvíKKCHŠVOSA Ostrava39.811000104.02 m/s
5VD77HERZOVÁLenkaKora Červený Muškát americký kokršpaněl41.191500153.88 m/s
DISDIS76KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia ClassicšeltieAlfa BruntálDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA1

Standartní čas: 63s - Maximální čas: 100s - Délka tratě: 153m - Postupová rychlost: 2.43 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V18STÖHROVÁJanaSemm xBeagleKK Hodonín37.3100004.1 m/s
2V11STAŇKOVÁPetraBarry z Kunčičekbígl39.5300003.87 m/s
3V20MICHÁLKOVÁVladimíraDara XNěmecký špic středníKK Hodonín50.500003.03 m/s
4V12DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility Olomouc50.0750053.06 m/s
5VD17KOMÍNKOVÁEvaArwen kříženecAgility Olomouc48.94550103.13 m/s
6D13RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBedlington teriérOSA - Blansko35.432000204.32 m/s
DISDIS15DOSEDLOVÁJitkaDennis bígl114.940551.9456.941.33 m/s
DISDIS16MOJŽÍŠOVÁLenkaCelly BlýskavicabíglDISDISDISDISDISDIS
DISDIS22TIOKOVÁKláraOrinoka Tuskulumhladkosrstý foxteriérPermoníkDISDISDISDISDISDIS
DISDIS21MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltiePsí škola na ostrověDISDISDISDISDISDIS
DISDIS19CIGÁNEKKarelDamián z Hradu Pajerkuněmecký špic středníDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA2

Standartní čas: 48s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 156m - Postupová rychlost: 3.25 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V53MACKOVÁVendulaNOIRETTE z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov pod Radhoštěm43.1900003.61 m/s
2V57BÁLINTOVÁKamilaČert pudlnereprezentuje osa43.4400003.59 m/s
3V55KAŠPÁRKOVÁIvanaTara Fleret Moraviaborder teriérKK Jeseník44.9705053.47 m/s
4V47PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility Olomouc45.0650053.46 m/s
5V50MOJŽÍŠOVÁLenkaMáša bígl46.7550053.34 m/s
6VD54ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín42.561500153.67 m/s
7VD59BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor Brno45.225100153.45 m/s
DISDIS49SEDLÁKOVÁMarieMegi anglický kokršpanělDISDISDISDISDISDIS
DISDIS51DĚDKOVÁPavlaFido bíglDISDISDISDISDISDIS
DISDIS52KRAHULÍKOVÁJanaFido FidoArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISDIS46SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy DubenecDISDISDISDISDISDIS
DISDIS56CIGÁNKOVÁBronislavaDallí z Hradu Pajerkuněmecký špic středníDISDISDISDISDISDIS
DISDIS48KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa BruntálDISDISDISDISDISDIS
DISDIS58TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK ZetorDISDISDISDISDISDIS
DISDIS60TESAŘIvoBen špicDISDISDISDISDISDIS
DISDIS45PALATAAntonínRony bíglDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA3

Standartní čas: 42s - Maximální čas: 65s - Délka tratě: 160m - Postupová rychlost: 3.81 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V72SNOPKOVÁMarkétaPeggy pudl střední38.3650054.17 m/s
2D74KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddýs Home border teriérArgus Zlín44.51052.517.53.6 m/s
3D73KOUTNÁPetraAaron WeinliniebíglAgility OLOMOUC57.625015.6220.622.78 m/s

Zkoušky LA1

Standartní čas: 63s - Maximální čas: 100s - Délka tratě: 153m - Postupová rychlost: 2.43 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V6VARGOVÁVeronikaGood Luck Gasko Prim Border collieKK Hodonín31.6900004.83 m/s
2V7VORLOVÁPavlaBaldrick Nick BriesberiBOTKK Šlapanice37.0600004.13 m/s
3V9UNGEROVÁDitaAlfa Arien Mighty's Spring Meadowkolie krátkosrstá47.9750053.19 m/s
4VD10HILSCHEROVÁVladimíraYaga Venušina sopkaněmecký ovčákPermoník42.19550103.63 m/s
5VD2CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolie48.751500153.14 m/s
DISDIS1PICHLOVÁPetraBrita německý ovčákDISDISDISDISDISDIS
DISDIS8LANGOVÁEvaBrita BOMZetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISDIS5DOLÁKOVÁKatkaFriend Forever Gasko Primborder kolieAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISDIS4CÁBOVÁLenkaArtera Fitminborder kolieAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISDIS3LEFNEROVÁSandraFilip ze Skalistých horBorder koliePsí škola,Na Ostrově"DISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA2

Standartní čas: 48s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 156m - Postupová rychlost: 3.25 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V36RAJTŠLÉGROVÁHanaGrina Rubínové srdceBorder kolieOSA - Blansko39.0900003.99 m/s
2V40KRAHULÍKOVÁJanaAjax Dijabety zlatý retrívrArgus Zlín44.200003.53 m/s
3VD39ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus Zlín50.5502.57.53.09 m/s
4VD42STRATILOVÁVeronikaAmy des Poenjaapaustralský honácký pes43.69550103.57 m/s
5VD43STRATILOVÁVeronikaBoba Boba47.53550103.28 m/s
6VD41KAŠPÁRKOVÁIvanaBarbara Brown Afirův stínberded collieJeseník53.75505.7510.752.9 m/s
7D37PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda TondaArgus Zlín50.121552.1222.123.11 m/s
8BO44PLÁŠKOVÁLenkaBela hovawart Bedea Kroměříž71.4410523.4438.442.18 m/s
DISDIS38CÁBOVÁLenkaJackie -chodský pesAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA3

Standartní čas: 42s - Maximální čas: 65s - Délka tratě: 160m - Postupová rychlost: 3.81 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V68KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy FoxBorder collieAgility Sultánci37.1900004.3 m/s
2V69ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieAlfa Bruntál44.87002.872.873.57 m/s
3V67KOCHOVÁIrenaA3CH Alf Border TownBorder collieAgility Sultánci4050054 m/s
4V66MACKŮKateřinaAneta border kolieČeské Budějovice41.3750053.87 m/s
5VD70VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" Brno35.62550104.49 m/s
6VD71LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín39.811050154.02 m/s

Součty S

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
128KAŠPÁRKOVÁIvanaLonny Bonteborder teriérKK Jeseník81.850000
229HÁJKOVÁMonikaRendy bez PPtrpasličí pudlKK Hodonín83.470000
332BRÁZDAOndřejEnzo XNěmecký špic trpasličíKK Hodonín104.88001.881.88
478NĚMEČKOVÁIvanaAchipp Rudolfovská skálašiperkaPŠ na Ostrově Brno79.025005
562POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské Srdcešeltie84.390505
676KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia ClassicšeltieAlfa Bruntál92.220505
724ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC97.935005
826HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokršpaněl81.79150015
934BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK Hodonín88.56510015
1077HERZOVÁLenkaKora Červený Muškát americký kokršpaněl89.94150015
1123NAVRÁTILOVÁMonikaBen BenAgility Olomouc111.41558.4118.41
1279RŮŽIČKAVáclavArgie sv. KrálovstvíKKCHŠVOSA Ostrava81.6200020
1361RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltie93.371510025
1425ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry kříženec96.87205025

Součty M

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
159BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor Brno73.270000
211STAŇKOVÁPetraBarry z Kunčičekbígl87.010000
353MACKOVÁVendulaNOIRETTE z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov pod Radhoštěm88.080000
452KRAHULÍKOVÁJanaFido FidoArgus Zlín88.190000
560TESAŘIvoBen špic100.560000
658TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor69.695005
772SNOPKOVÁMarkétaPeggy pudl střední79.435005
846SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy Dubenec82.235005
954ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín86.255005
1056CIGÁNKOVÁBronislavaDallí z Hradu Pajerkuněmecký špic střední92.410505
1117KOMÍNKOVÁEvaArwen kříženecAgility Olomouc93.440505
1249SEDLÁKOVÁMarieMegi anglický kokršpaněl104.81051.816.81
1313RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBedlington teriérOSA - Blansko86.9355010
1455KAŠPÁRKOVÁIvanaTara Fleret Moraviaborder teriérKK Jeseník9455010
1551DĚDKOVÁPavlaFido bígl99.38105015
1620MICHÁLKOVÁVladimíraDara XNěmecký špic středníKK Hodonín103.12550.1210.12

Součty L

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
169ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieAlfa Bruntál79.180000
267KOCHOVÁIrenaA3CH Alf Border TownBorder collieAgility Sultánci77.055005
371LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín81.340505
466MACKŮKateřinaAneta border kolieČeské Budějovice85.655005
543STRATILOVÁVeronikaBoba Boba91.825005
640KRAHULÍKOVÁJanaAjax Dijabety zlatý retrívrArgus Zlín95.535005
768KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy FoxBorder collieAgility Sultánci71.06100010
842STRATILOVÁVeronikaAmy des Poenjaapaustralský honácký pes82.6255010
941KAŠPÁRKOVÁIvanaBarbara Brown Afirův stínberded collieJeseník114.390011.3911.39
1039ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus Zlín100.2855010
1137PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda TondaArgus Zlín90.76200020