Rozhodčí: Z. SPOLEK
4. 6. 2006

HANÁCKY SKOKE


Jumping S

Standartní čas: 40s - Maximální čas: 60s - Délka tratě: 156m - Postupová rychlost: 3.9 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A373SNOPKOVÁMarkétaMoly pudl středníSnoopy Dubenec33.7500004.62 m/s
1A255GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályfoxteriér33.7500004.62 m/s
3A126KAŠPÁRKOVÁIvanaLonny Bonteborder teriérKK Jeseník34.6200004.51 m/s
4A254POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské Srdcešeltie35.3700004.41 m/s
5A374VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na Ostrově36.1100004.32 m/s
6A368GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS37.2500004.19 m/s
7A127HÁJKOVÁMonikaRendy bez PPtrpasličí pudlKK Hodonín37.300004.18 m/s
8A123ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC43.75003.753.753.57 m/s
9A371NĚMEČKOVÁIvanaAchipp Rudolfovská skálašiperkaPŠ na Ostrově Brno36.4205054.28 m/s
10A369KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia ClassicšeltieAlfa Bruntál40.2500.25.23.88 m/s
11A131HILSCHEROVÁKateřinaCesar z Albertovských pastvinwelsh corgi pembrokePermoník45.79005.795.793.41 m/s
12A122NAVRÁTILOVÁMonikaBen BenAgility Olomouc50.250010.2510.253.1 m/s
13A372RŮŽIČKAVáclavArgie sv. KrálovstvíKKCHŠVOSA Ostrava35.062000204.45 m/s
14A370HERZOVÁLenkaKora Červený Muškát americký kokršpaněl38.252500254.08 m/s
DISA129BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérKK Zetor Brno84.960044.9644.961.84 m/s
DISA130BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DISA125HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokršpanělDISDISDISDISDISDIS
DISA128BRÁZDAOndřejEnzo XNěmecký špic trpasličíKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DISA258SEDLÁKOVÁDanaArgo Heřmánková vílašeltieDISDISDISDISDISDIS
DISA253RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltieDISDISDISDISDISDIS
DISA256NĚMEČKOVÁIvanaBelis od Prachovských skalšiperkaPŠ na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS

Jumping M

Standartní čas: 40s - Maximální čas: 60s - Délka tratě: 156m - Postupová rychlost: 3.9 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A248TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor29.2400005.34 m/s
2A249BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor Brno32.2500004.84 m/s
3A367SNOPKOVÁMarkétaPeggy pudl středníSnoopy Dubenec33.7100004.63 m/s
4A365KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddýs Home border teriérArgus Zlín35.3700004.41 m/s
5A20PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility Olomouc37.0900004.21 m/s
6A244MACKOVÁVendulaNOIRETTE z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov pod Radhoštěm37.7300004.13 m/s
7A240STAŇKOVÁPetraBarry z Kunčičekbígl37.7500004.13 m/s
8A247BÁLINTOVÁKamilaČert pudlnereprezentuje osa39.2500003.97 m/s
9A245KAŠPÁRKOVÁIvanaTara Fleret Moraviaborder teriérKK Jeseník40.69000.690.693.83 m/s
10A120MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltiePsí škola na ostrově40.9000.90.93.81 m/s
11A266ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín38.950054.01 m/s
12A243KRAHULÍKOVÁJanaFido FidoArgus Zlín41.19051.196.193.79 m/s
13A119MICHÁLKOVÁVladimíraDara XNěmecký špic středníKK Hodonín42.83502.837.833.64 m/s
14A250TESAŘIvoBen špic49.9009.99.93.13 m/s
15A214KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa Bruntál34.81000104.48 m/s
16A121TIOKOVÁKláraOrinoka Tuskulumhladkosrstý foxteriérPermoník34.93550104.47 m/s
17A251JURÁŠKOVÁHanaDan anglický kokršpanělARGUS Zlín37.781000104.13 m/s
18A364KOUTNÁPetraAaron WeinliniebíglAgility OLOMOUC48.57058.5713.573.21 m/s
19A242SEDLÁKOVÁMarieMegi anglický kokršpaněl50.250510.2515.253.1 m/s
20A246CIGÁNKOVÁBronislavaDallí z Hradu Pajerkuněmecký špic střední46.940106.9416.943.32 m/s
21A113DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility Olomouc53.9310013.9323.932.89 m/s
DISA239PALATAAntonínRony bígl69.1910529.1944.192.25 m/s
DISA116KOMÍNKOVÁEvaArwen kříženecAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA117STÖHROVÁJanaSemm xBeagleKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DISA252SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy DubenecDISDISDISDISDISDIS
DISA241CHVÁTILOVÁMonikaFlory bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA115DOSEDLOVÁJitkaDennis bíglDISDISDISDISDISDIS
DISA118CIGÁNEKKarelDamián z Hradu Pajerkuněmecký špic středníDISDISDISDISDISDIS

Jumping L

Standartní čas: 40s - Maximální čas: 60s - Délka tratě: 156m - Postupová rychlost: 3.9 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A361KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy FoxBorder collieAgility Sultánci3300004.73 m/s
2A363LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín33.6300004.64 m/s
3A360KOCHOVÁIrenaA3CH Alf Border TownBorder collieAgility Sultánci34.200004.56 m/s
4A235KRAHULÍKOVÁJanaAjax Dijabety zlatý retrívrArgus Zlín40.12000.120.123.89 m/s
5A362ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieAlfa Bruntál34.3550054.54 m/s
6A359MACKŮKateřinaAneta border kolieČeské Budějovice37.2550054.19 m/s
7A14DOLÁKOVÁKatkaFriend Forever Gasko Primborder kolieAK Rožnov pod Radhoštěm40.48050.485.483.85 m/s
8A15VARGOVÁVeronikaGood Luck Gasko Prim Border collieKK Hodonín32.691000104.77 m/s
9A237STRATILOVÁVeronikaAmy des Poenjaapaustralský honácký pes34.491000104.52 m/s
10A157VORLOVÁPavlaBaldrick Nick Briesberi BOTKK Šlapanice42.10102.112.13.71 m/s
11A236KAŠPÁRKOVÁIvanaBarbara Brown Afirův stínberded collieJeseník49.53509.5314.533.15 m/s
12A17JUŘÍČKOVÁVladimíraDuncan ze Skalistých horborder kolie52.44201012.4442.442.97 m/s
DISA11PICHLOVÁPetraBrita německý ovčák60.835520.8330.832.56 m/s
DISA232PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda TondaArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA238STRATILOVÁVeronikaBoba BobaDISDISDISDISDISDIS
DISA234ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA110PIFKOVÁVeronikaFiesta Noves výmarský ohař krátkosrstýArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA112JURÁŠKOVÁHanaFergie Novesvýmarský ohařArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA19UNGEROVÁDitaAlfa Arien Mighty's Spring Meadowkolie krátkosrstáKK České BudějoviceDISDISDISDISDISDIS
DISA12LEFNEROVÁSandraFilip ze Skalistých horBorder koliePsí škola,Na Ostrově"DISDISDISDISDISDIS
DISA13CÁBOVÁLenkaArtera Fitminborder kolieAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISA16LANGOVÁEvaBrita BOMZetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA18RACZOVÁJanaBela hovawart Bedea KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DISA111HILSCHEROVÁVladimíraYaga Venušina sopkaněmecký ovčákPermoníkDISDISDISDISDISDIS

Open S

Standartní čas: 54s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 161m - Postupová rychlost: 2.98 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A258SEDLÁKOVÁDanaArgo Heřmánková vílašeltie34.3100004.69 m/s
2A372RŮŽIČKAVáclavArgie sv. KrálovstvíKKCHŠVOSA Ostrava40.5600003.97 m/s
2A126KAŠPÁRKOVÁIvanaLonny Bonteborder teriérKK Jeseník40.5600003.97 m/s
4A253RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltie40.8800003.94 m/s
5A368GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS44.1900003.64 m/s
6A373SNOPKOVÁMarkétaMoly pudl středníSnoopy Dubenec38.8350054.15 m/s
7A371NĚMEČKOVÁIvanaAchipp Rudolfovská skálašiperkaPŠ na Ostrově Brno40.6250053.96 m/s
8A370HERZOVÁLenkaKora Červený Muškát americký kokršpaněl42.5650053.78 m/s
9A254POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské Srdcešeltie49.3150053.27 m/s
10A128BRÁZDAOndřejEnzo XNěmecký špic trpasličíKK Hodonín52.2950053.08 m/s
11A123ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC60.25556.2516.252.67 m/s
12A131HILSCHEROVÁKateřinaCesar z Albertovských pastvinwelsh corgi pembrokePermoník77.3610523.3638.362.08 m/s
DISA122NAVRÁTILOVÁMonikaBen BenAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA127HÁJKOVÁMonikaRendy bez PPtrpasličí pudlKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DISA130BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DISA255GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályfoxteriérDISDISDISDISDISDIS
DISA369KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia ClassicšeltieAlfa BruntálDISDISDISDISDISDIS
DISA256NĚMEČKOVÁIvanaBelis od Prachovských skalšiperkaPŠ na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA374VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na OstrověDISDISDISDISDISDIS
DISA129BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérKK Zetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA125HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokršpanělDISDISDISDISDISDIS

Open M

Standartní čas: 54s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 161m - Postupová rychlost: 2.98 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A247BÁLINTOVÁKamilaČert pudlnereprezentuje osa47.0500003.42 m/s
2A250TESAŘIvoBen špic49.3500003.26 m/s
3A252SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy Dubenec55.31001.311.312.91 m/s
4A248TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor34.1950054.71 m/s
5A367SNOPKOVÁMarkétaPeggy pudl středníSnoopy Dubenec40.3750053.99 m/s
6A365KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddýs Home border teriérArgus Zlín40.7850053.95 m/s
7A117STÖHROVÁJanaSemm xBeagleKK Hodonín41.3150053.9 m/s
8A245KAŠPÁRKOVÁIvanaTara Fleret Moraviaborder teriérKK Jeseník43.5350053.7 m/s
9A246CIGÁNKOVÁBronislavaDallí z Hradu Pajerkuněmecký špic střední43.5850053.69 m/s
10A242SEDLÁKOVÁMarieMegi anglický kokršpaněl48.1750053.34 m/s
11A251JURÁŠKOVÁHanaDan anglický kokršpanělARGUS Zlín50.3705053.2 m/s
12A244MACKOVÁVendulaNOIRETTE z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov pod Radhoštěm50.8805053.16 m/s
13A240STAŇKOVÁPetraBarry z Kunčičekbígl51.0505053.15 m/s
14A241CHVÁTILOVÁMonikaFlory bíglAgility Olomouc53.1905053.03 m/s
15A118CIGÁNEKKarelDamián z Hradu Pajerkuněmecký špic střední57.31053.318.312.81 m/s
16A20PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility Olomouc62.62008.628.622.57 m/s
17A266ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín45.231000103.56 m/s
18A249BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor Brno48.715100153.31 m/s
19A364KOUTNÁPetraAaron WeinliniebíglAgility OLOMOUC66.060512.0617.062.44 m/s
20A214KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa Bruntál43.0415100253.74 m/s
21A239PALATAAntonínRony bígl82.180028.1828.181.96 m/s
22A116KOMÍNKOVÁEvaArwen kříženecAgility Olomouc76.755522.7532.752.1 m/s
DISA113DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISA115DOSEDLOVÁJitkaDennis bíglDISDISDISDISDISDIS
DISA119MICHÁLKOVÁVladimíraDara XNěmecký špic středníKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DISA120MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltiePsí škola na ostrověDISDISDISDISDISDIS
DISA121TIOKOVÁKláraOrinoka Tuskulumhladkosrstý foxteriérPermoníkDISDISDISDISDISDIS
DISA243KRAHULÍKOVÁJanaFido FidoArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS

Open L

Standartní čas: 54s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 161m - Postupová rychlost: 2.98 m/s

Pořadí Kat. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1A359MACKŮKateřinaAneta border kolieČeské Budějovice43.0600003.74 m/s
2A232PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda TondaArgus Zlín44.500003.62 m/s
3A11PICHLOVÁPetraBrita německý ovčák58.39004.394.392.76 m/s
4A12LEFNEROVÁSandraFilip ze Skalistých horBorder koliePsí škola,Na Ostrově"41.105053.92 m/s
5A238STRATILOVÁVeronikaBoba Boba4750053.43 m/s
6A235KRAHULÍKOVÁJanaAjax Dijabety zlatý retrívrArgus Zlín47.6950053.38 m/s
7A19UNGEROVÁDitaAlfa Arien Mighty's Spring Meadowkolie krátkosrstáKK České Budějovice4950053.29 m/s
8A363LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín44.321050153.63 m/s
9A236KAŠPÁRKOVÁIvanaBarbara Brown Afirův stínberded collieJeseník68.0615514.0634.062.37 m/s
DISA110PIFKOVÁVeronikaFiesta Noves výmarský ohař krátkosrstýArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA111HILSCHEROVÁVladimíraYaga Venušina sopkaněmecký ovčákPermoníkDISDISDISDISDISDIS
DISA112JURÁŠKOVÁHanaFergie Novesvýmarský ohařArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA16LANGOVÁEvaBrita BOMZetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISA157VORLOVÁPavlaBaldrick Nick Briesberi BOTKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DISA17JUŘÍČKOVÁVladimíraDuncan ze Skalistých horborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DISA15VARGOVÁVeronikaGood Luck Gasko Prim Border collieKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DISA362ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieAlfa BruntálDISDISDISDISDISDIS
DISA361KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy FoxBorder collieAgility SultánciDISDISDISDISDISDIS
DISA234ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISA14DOLÁKOVÁKatkaFriend Forever Gasko Primborder kolieAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISA13CÁBOVÁLenkaArtera Fitminborder kolieAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISA360KOCHOVÁIrenaA3CH Alf Border TownBorder collieAgility SultánciDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA1

Standartní čas: 65s - Maximální čas: 100s - Délka tratě: 170m - Postupová rychlost: 2.62 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V27HÁJKOVÁMonikaRendy bez PPtrpasličí pudlKK Hodonín41.3400004.11 m/s
2V23ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC53.2500003.19 m/s
3V28BRÁZDAOndřejEnzo XNěmecký špic trpasličíKK Hodonín54.1300003.14 m/s
4V31HILSCHEROVÁKateřinaCesar z Albertovských pastvinwelsh corgi pembrokePermoník55.8300003.04 m/s
5VD25HERZOVÁLenkaNina Ricci Bohemia Black Diamondamerický kokršpaněl38.091000104.46 m/s
6VD30BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK Hodonín48.271000103.52 m/s
7BO29BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérKK Zetor Brno92.880027.8827.881.83 m/s
DISDIS26KAŠPÁRKOVÁIvanaLonny Bonteborder teriérKK JeseníkDISDISDISDISDISDIS
DISDIS22NAVRÁTILOVÁMonikaBen BenAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA2

Standartní čas: 52s - Maximální čas: 80s - Délka tratě: 177m - Postupová rychlost: 3.4 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V55GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályfoxteriér42.2500004.19 m/s
2V54POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské Srdcešeltie44.9905053.93 m/s
3VD56NĚMEČKOVÁIvanaBelis od Prachovských skalšiperkaPŠ na Ostrově Brno48.33550103.66 m/s
DISDIS53RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltieDISDISDISDISDISDIS
DISDIS58SEDLÁKOVÁDanaArgo Heřmánková vílašeltieDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA3

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 78s - Délka tratě: 186m - Postupová rychlost: 3.8 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V74VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na Ostrově45.5100004.09 m/s
2V68GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS47.0600003.95 m/s
3VD70HERZOVÁLenkaKora Červený Muškát americký kokršpaněl51.5552.512.53.61 m/s
4VD72RŮŽIČKAVáclavArgie sv. KrálovstvíKKCHŠVOSA Ostrava46.931500153.96 m/s
5D69KOTKOVÁLibušeA3Ch.Hessit Gold Moravia ClassicšeltieAlfa Bruntál50.371051.3716.373.69 m/s
DISDIS73SNOPKOVÁMarkétaMoly pudl středníSnoopy DubenecDISDISDISDISDISDIS
DISDIS71NĚMEČKOVÁIvanaAchipp Rudolfovská skálašiperkaPŠ na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA1

Standartní čas: 65s - Maximální čas: 100s - Délka tratě: 170m - Postupová rychlost: 2.62 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V17STÖHROVÁJanaSemm xBeagleKK Hodonín41.6900004.08 m/s
2V19MICHÁLKOVÁVladimíraDara XNěmecký špic středníKK Hodonín53.3700003.19 m/s
3VD16KOMÍNKOVÁEvaArwen kříženecAgility Olomouc55.19550103.08 m/s
4VD21TIOKOVÁKláraOrinoka Tuskulumhladkosrstý foxteriérPermoník36.941500154.6 m/s
5D18CIGÁNEKKarelDamián z Hradu Pajerkuněmecký špic střední75.5951010.5925.592.25 m/s
DISDIS20MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltiePsí škola na ostrověDISDISDISDISDISDIS
DISDIS15DOSEDLOVÁJitkaDennis bíglDISDISDISDISDISDIS
DISDIS13DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA2

Standartní čas: 52s - Maximální čas: 80s - Délka tratě: 177m - Postupová rychlost: 3.4 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V51JURÁŠKOVÁHanaDan anglický kokršpanělARGUS Zlín43.8300004.04 m/s
2V50TESAŘIvoBen špic56.94004.944.943.11 m/s
3V48TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor36.1950054.89 m/s
4V46CIGÁNKOVÁBronislavaDallí z Hradu Pajerkuněmecký špic střední48.1650053.68 m/s
5V45KAŠPÁRKOVÁIvanaTara Fleret Moraviaborder teriérKK Jeseník49.9450053.54 m/s
6V44MACKOVÁVendulaNOIRETTE z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov pod Radhoštěm51.1950053.46 m/s
7VD43KRAHULÍKOVÁJanaFido FidoArgus Zlín56.31504.319.313.14 m/s
8VD14KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa Bruntál42.99550104.12 m/s
9VD66ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín43.991000104.02 m/s
10VD47BÁLINTOVÁKamilaČert pudlnereprezentuje osa50.75550103.49 m/s
11VD42SEDLÁKOVÁMarieMegi anglický kokršpaněl54.69552.6912.693.24 m/s
12BO0PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility Olomouc62.69101010.6930.692.82 m/s
DISDIS40STAŇKOVÁPetraBarry z KunčičekbíglDISDISDISDISDISDIS
DISDIS49BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISDIS52SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy DubenecDISDISDISDISDISDIS
DISDIS41CHVÁTILOVÁMonikaFlory bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISDIS39PALATAAntonínRony bíglDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA3

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 78s - Délka tratě: 186m - Postupová rychlost: 3.8 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V67SNOPKOVÁMarkétaPeggy pudl středníSnoopy Dubenec46.5900003.99 m/s
2VD64KOUTNÁPetraAaron WeinliniebíglAgility OLOMOUC55.06506.0611.063.38 m/s
3VD65KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddýs Home border teriérArgus Zlín49.531050.5315.533.76 m/s

Zkoušky LA1

Standartní čas: 65s - Maximální čas: 100s - Délka tratě: 170m - Postupová rychlost: 2.62 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V2LEFNEROVÁSandraFilip ze Skalistých horBorder koliePsí škola,Na Ostrově"33.5650055.07 m/s
2V5VARGOVÁVeronikaGood Luck Gasko Prim Border collieKK Hodonín36.0650054.71 m/s
3VD11HILSCHEROVÁVladimíraYaga Venušina sopkaněmecký ovčákPermoník45.94550103.7 m/s
4VD1PICHLOVÁPetraBrita německý ovčák66.56551.5611.562.55 m/s
5VD4DOLÁKOVÁKatkaFriend Forever Gasko Primborder kolieAK Rožnov pod Radhoštěm43.371050153.92 m/s
6VD12JURÁŠKOVÁHanaFergie Novesvýmarský ohařArgus Zlín45.941500153.7 m/s
7D7JUŘÍČKOVÁVladimíraDuncan ze Skalistých horborder kolie50.510100203.37 m/s
DISDIS10PIFKOVÁVeronikaFiesta Noves výmarský ohař krátkosrstýArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISDIS57VORLOVÁPavlaBaldrick Nick Briesberi BOTKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DISDIS9UNGEROVÁDitaAlfa Arien Mighty's Spring Meadowkolie krátkosrstáKK České BudějoviceDISDISDISDISDISDIS
DISDIS8RACZOVÁJanaBela hovawart Bedea KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DISDIS3CÁBOVÁLenkaArtera Fitminborder kolieAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISDIS6LANGOVÁEvaBrita BOMZetor BrnoDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA2

Standartní čas: 52s - Maximální čas: 80s - Délka tratě: 177m - Postupová rychlost: 3.4 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V35KRAHULÍKOVÁJanaAjax Dijabety zlatý retrívrArgus Zlín47.8800003.7 m/s
2V34ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus Zlín52.43000.430.433.38 m/s
3VD32PETRŮ PUHROVÁBarboraTonda TondaArgus Zlín45.441000103.9 m/s
4VD37STRATILOVÁVeronikaAmy des Poenjaapaustralský honácký pes46.830100103.78 m/s
5VD38STRATILOVÁVeronikaBoba Boba48.37550103.66 m/s
DISDIS36KAŠPÁRKOVÁIvanaBarbara Brown Afirův stínberded collieJeseníkDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA3

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 78s - Délka tratě: 186m - Postupová rychlost: 3.8 m/s

Pořadí Hodn. Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Tr. body Post. rychlost
1V61KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy FoxBorder collieAgility Sultánci41.1950054.52 m/s
2V59MACKŮKateřinaAneta border kolieČeské Budějovice48.3750053.85 m/s
3V63LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín49.06500.065.063.79 m/s
4VD62ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieAlfa Bruntál50.83051.836.833.66 m/s
5VD60KOCHOVÁIrenaA3CH Alf Border TownBorder collieAgility Sultánci51552123.65 m/s

Součty S

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
126KAŠPÁRKOVÁIvanaLonny Bonteborder teriérKK Jeseník75.180000
268GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS81.440000
373SNOPKOVÁMarkétaMoly pudl středníSnoopy Dubenec72.585005
454POSPÍŠILOVÁVěraRoyal Black Moravské Srdcešeltie84.685005
571NĚMEČKOVÁIvanaAchipp Rudolfovská skálašiperkaPŠ na Ostrově Brno77.0455010
672RŮŽIČKAVáclavArgie sv. KrálovstvíKKCHŠVOSA Ostrava75.62200020
723ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC104551020
870HERZOVÁLenkaKora Červený Muškát americký kokršpaněl80.81300030
931HILSCHEROVÁKateřinaCesar z Albertovských pastvinwelsh corgi pembrokePermoník123.1510529.1544.15

Součty M

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
147BÁLINTOVÁKamilaČert pudlnereprezentuje osa86.30000
248TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor63.435005
367SNOPKOVÁMarkétaPeggy pudl středníSnoopy Dubenec74.085005
465KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddýs Home border teriérArgus Zlín76.155005
544MACKOVÁVendulaNOIRETTE z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov pod Radhoštěm88.610505
640STAŇKOVÁPetraBarry z Kunčičekbígl88.80505
745KAŠPÁRKOVÁIvanaTara Fleret Moraviaborder teriérKK Jeseník84.225005
850TESAŘIvoBen špic99.25005.255.25
90PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility Olomouc99.71005.715.71
1049BENEŠIgorCerberus Kraken of AuraManchester teriérKK Zetor Brno80.96510015
1166ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín84.13150015
1251JURÁŠKOVÁHanaDan anglický kokršpanělARGUS Zlín88.15105015
1342SEDLÁKOVÁMarieMegi anglický kokršpaněl98.42554.4214.42
1446CIGÁNKOVÁBronislavaDallí z Hradu Pajerkuněmecký špic střední90.52510015
1564KOUTNÁPetraAaron WeinliniebíglAgility OLOMOUC114.6301020.6330.63
1614KOTKOVÁLibušeKontess Komlókerti VaganypumiAlfa Bruntál77.842510035

Součty L

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
159MACKŮKateřinaAneta border kolieČeské Budějovice80.315005
235KRAHULÍKOVÁJanaAjax Dijabety zlatý retrívrArgus Zlín87.815005
363LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín77.95105015
436KAŠPÁRKOVÁIvanaBarbara Brown Afirův stínberded collieJeseník117.5920523.5948.59