Rozhodčí: Lenka PÁNKOVÁ
9. 9. 2006

HANÁCKY SKOKE, Prostějov, 9.9.2006

Zkoušky SA1

Standartní čas: 53s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 143m - Postupová rychlost: 2.7 m/s - Počet překážek: 17

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V33KONEČNÁMartinaAmazing Cherub the Little BodyguardšeltieKK Zetor Brno32.2700004.43 m/s
2V40DobrovolnáNikolaArow Love Chancy RemusšeltieKK Hodonín34.5600004.14 m/s
3V34BRÁZDAOndřejEnzo něměcký špic trpasličíKK Hodonín42.3200003.38 m/s
4V37BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK Hodonín42.7300003.35 m/s
5V38AltováZdeňkaCharlie whwtAgility Sezemice57.43004.434.432.49 m/s
6V30NAVRÁTILOVÁMonikaBen kříženecOlomouc50.3105052.84 m/s
7VD35MOTYČKOVÁMichaelaDenny WHWTKK Zetor Brno56.31053.318.312.54 m/s
8VD29ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC42.361000103.38 m/s
DISDIS31RAJTŠLÉGRJanCasinta Lásky DarČínský chocholatý pesOSA - Blansko106.375053.3758.371.34 m/s
DISDIS39ValováRadkaToby jorkšírský teriérAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DISDIS36EFFENBERGERJanDafne Parry Eqicanisparson russel terérKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DISDIS32ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry Berry CherryAK Mor. TřebováDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA1

Standartní čas: 53s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 143m - Postupová rychlost: 2.7 m/s - Počet překážek: 17

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V21MICHÁLKOVÁVladimíraDara německý špic středníKK Hodonín38.9600003.67 m/s
2V1KOMÍNKOVÁEvaArwen ArwenAgility Olomouc45.4800003.14 m/s
3V19RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBedlington teriérOSA - Blansko50.6500002.82 m/s
4V18VRŠOVÁVeronikaDenny DennyKK Šlapanice3250054.47 m/s
5V17DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility Olomouc46.4405053.08 m/s
6V25PlškováIvonaDarina kříženecArgus Zlín47.7605052.99 m/s
7VD24LubínkováMarieKesy kříženecArgus Zlín41.44550103.45 m/s
8VD27PUMPRLOVÁMarieDanny Bedea Kroměříž49.130100102.91 m/s
9VD26AltováZdeňkaHAPPY kříženecAgility Sezemice49.331000102.9 m/s
10VD20MOJŽÍŠOVÁLenkaCelly Blýskavicabígl59.04056.0411.042.42 m/s
11D23ŠIRCOVÁLenkaGreta z Jaroslavických rybníkůbeagle695016212.07 m/s
12BO22STRAKOVÁDanaAntea Karpatský Lesbígl68.5651015.5630.562.09 m/s
DISDIS28BARTKOVÁAlenaKety KetyDISDISDISDISDISDIS
DISDIS9ŠVECTomášMerlin Hedvábý senšeltieZdounkyDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA1

Standartní čas: 53s - Maximální čas: 85s - Délka tratě: 143m - Postupová rychlost: 2.7 m/s - Počet překážek: 17

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V11CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility při DDM M.Třebová38.0200003.76 m/s
2V8JIRÁSKOVÁAliceBlack Verlain Australský ovčákAmonra Čebín45.1905053.16 m/s
3VD2PICHLOVÁPetraBrita německý ovčák54.061001.0611.062.65 m/s
4VD13PokornáMiroslavaBrilant Skřítek rodinyBearded kolieOSA - Blansko36.691050153.9 m/s
5VD10ŠEBESTOVÁHanaSamuel labradorPŠ "Na Ostrově"47.561050153.01 m/s
6D15MatouškováMonikaAnabell Wonderfull Dreamborder koliePsí škola "Na Ostrově"34.741550204.12 m/s
7BO6JUŘÍČKOVÁVladimíraDuncan ze Skalistých horborder kolie36.53500353.92 m/s
8BO12CápalováMichaelaFerine Bohemia Alkéborder kolieAgility při DDM M.Třebová76.67101023.6743.671.87 m/s
DISDIS7JUŘÍČKOVÁVladimíraEday ze Skalistých horborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DISDIS16OndráčkováKateřinaAriette Laváre MoráviaMaďarský ohař krátkosrstýDISDISDISDISDISDIS
DISDIS3VORLOVÁPavlaBaldrick Nick BriesberiBOTKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DISDIS4LANGOVÁEvaBrita BOMZetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISDIS5LEFNEROVÁSandraFilip ze Sklaistých horBorder koliePsí škola Na OstrověDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA2

Standartní čas: 50s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 165m - Postupová rychlost: 3.3 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V64GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályhladkosrstý foxterier44.5300003.71 m/s
2V65KRČMOVÁAnetaSam Sam49.4600003.34 m/s
3VD62ROBOTKOVÁAlenaChale Gold Vlčí žlebšeltie45.88550103.6 m/s

Zkoušky MA2

Standartní čas: 50s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 165m - Postupová rychlost: 3.3 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V59JAHODOVÁMarkétaLurdes Black Moravia ClassicšeltieKK Zetor38.3500004.3 m/s
2V55BÁLINTOVÁKamilaČert pudl47.6900003.46 m/s
3V53TESAŘIvoBen bez PPšpicPsí škola na ostrově50.96000.960.963.24 m/s
4V47PALATAPetrGoldy bígl46.1450053.58 m/s
5V54MOJŽÍŠOVÁLenkaMáša bígl49.5650053.33 m/s
6VD51STAŇKOVÁPetraBarry z KunčičekbíglBEDEA Kroměříž50.31550.3110.313.28 m/s
7D60PALATAAntonínRony bíglAgility Olomouc67.50017.517.52.44 m/s
8D57KRAHULÍKOVÁJanaFido kříženecArgus Zlín70.370020.3720.372.34 m/s
9BO56PokornáMiroslavaMíša kříženecOSA - Blansko5115101263.24 m/s
DISDIS50DĚDKOVÁPavlaFido bíglDISDISDISDISDISDIS
DISDIS49CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi ČekbíglDISDISDISDISDISDIS
DISDIS48TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK ZetorDISDISDISDISDISDIS
DISDIS52MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltiePsí škola na ostrověDISDISDISDISDISDIS
DISDIS58ZapletalováMartinaSendy xkokršpanělArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA2

Standartní čas: 50s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 165m - Postupová rychlost: 3.3 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V43MatuškováLenkaAndělka Chlupatý hopan bearded kolieAgility Sezemice38.1950054.32 m/s
2V45ZapletalováMartinaGina ze Štipských vrchůVizslaArgus Zlín44.2150053.73 m/s
3V42MatuškováLenkaAmálka Brown Horká Čokoláda bearded kolieAgility Sezemice46.6850053.53 m/s
4V44KRAHULÍKOVÁJanaAjax Diabety zlatý retrieverArgus Zlín47.6450053.46 m/s
DISDIS46KrybusováIvanaDamašek Z hedvábíVipetBedea KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DISDIS41RAJTŠLÉGROVÁHanaGrina Rubínové srdceBorder kolieOSA - BlanskoDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA3

Standartní čas: 46s - Maximální čas: 69s - Délka tratě: 173m - Postupová rychlost: 3.76 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V75GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS44.7800003.86 m/s
2V63RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltieZdounky45.4400003.81 m/s
3VD61SEDLÁKOVÁDanaArgo Heřmánková vílašeltieKK Šlapanice40.691000104.25 m/s
DISDIS76VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na OstrověDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA3

Standartní čas: 46s - Maximální čas: 69s - Délka tratě: 173m - Postupová rychlost: 3.76 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V72MatuškováLenkaRoxy kříženecAgility Sezemice41.1200004.21 m/s
2V71KONEČNÁMartinaMaggie-Jane ze ShetlandůšeltieKK Zetor Brno42.3700004.08 m/s
3V74KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddys Homeborder terrierArgus Zlín44.9800003.85 m/s
4VD73JIRÁSKOVÁDitaBaronesse Skřítek rodinybearded kolie43.29550104 m/s
5D70KOUTNÁPetraAaron WeinliniebíglAgility OLOMOUC59.695013.6918.692.9 m/s

Zkoušky LA3

Standartní čas: 46s - Maximální čas: 69s - Délka tratě: 173m - Postupová rychlost: 3.76 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V69LukovicsZdeněkBuffy xlabradorArgus Zlín42.6250054.06 m/s
2VD67ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieKK Šlapánka46.561000.5610.563.72 m/s
3D66MACKŮKateřinaAneta Bohemia Jukonborder kolieČeské Budějovice48.671052.6717.673.55 m/s
DISDIS68VAŠKEBOVÁMartinaBlondie AykyBorder ColliePsí škola "Na Ostrově" BrnoDISDISDISDISDISDIS

Jumping S

Standartní čas: 43s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 144m - Postupová rychlost: 3.35 m/s - Počet překážek: 19

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
163RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltieZdounky34.0600004.23 m/s
275GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS34.8400004.13 m/s
364GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályhladkosrstý foxterier36.1900003.98 m/s
432ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry Berry CherryAK Mor. Třebová36.2500003.97 m/s
533KONEČNÁMartinaAmazing Cherub the Little BodyguardšeltieKK Zetor Brno39.7500003.62 m/s
665KRČMOVÁAnetaSam Sam40.2600003.58 m/s
739ValováRadkaToby jorkšírský teriérAK Rožnov pod Radhoštěm47.94004.944.943 m/s
862ROBOTKOVÁAlenaChale Gold Vlčí žlebšeltie36.6205053.93 m/s
929ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC37.3105053.86 m/s
1034BRÁZDAOndřejEnzo něměcký špic trpasličíKK Hodonín41.6205053.46 m/s
1138AltováZdeňkaCharlie whwtAgility Sezemice49.46006.466.462.91 m/s
1236EFFENBERGERJanDafne Parry Eqicanisparson russel terérKK Hodonín40.31550103.57 m/s
1335MOTYČKOVÁMichaelaDenny WHWTKK Zetor Brno51.181558.1828.182.81 m/s
DIS31RAJTŠLÉGRJanCasinta Lásky DarČínský chocholatý pesOSA - Blansko77.515534.5144.511.86 m/s
DIS30NAVRÁTILOVÁMonikaBen kříženecOlomoucDISDISDISDISDISDIS
DIS37BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DIS76VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na OstrověDISDISDISDISDISDIS
DIS61SEDLÁKOVÁDanaArgo Heřmánková vílašeltieKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DIS40DobrovolnáNikolaArow Love Chancy Remus Chancy RemusšeltieKK HodonínDISDISDISDISDISDIS

Jumping M

Standartní čas: 43s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 144m - Postupová rychlost: 3.35 m/s - Počet překážek: 19

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
159JAHODOVÁMarkétaLurdes Black Moravia ClassicšeltieKK Zetor3100004.65 m/s
249CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi Čekbígl32.0600004.49 m/s
371KONEČNÁMartinaMaggie-Jane ze ShetlandůšeltieKK Zetor Brno33.0600004.36 m/s
447PALATAPetrGoldy bígl34.4100004.18 m/s
551STAŇKOVÁPetraBarry z KunčičekbíglBEDEA Kroměříž37.7500003.81 m/s
69ŠVECTomášMerlin Hedvábý senšeltieZdounky39.5600003.64 m/s
721MICHÁLKOVÁVladimíraDara německý špic středníKK Hodonín39.5800003.64 m/s
854MOJŽÍŠOVÁLenkaMáša bígl39.6900003.63 m/s
953TESAŘIvoBen bez PPšpicPsí škola na ostrově45.88002.882.883.14 m/s
1073JIRÁSKOVÁDitaBaronesse Skřítek rodinybearded kolie27.8350055.17 m/s
1174KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddys Homeborder terrierArgus Zlín32.6950054.41 m/s
1228BARTKOVÁAlenaKety Kety37.705053.82 m/s
1348TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor39.4950053.65 m/s
1455BÁLINTOVÁKamilaČert pudl40.305053.57 m/s
1524LubínkováMarieKesy kříženecArgus Zlín40.3205053.57 m/s
161KOMÍNKOVÁEvaArwen ArwenAgility Olomouc44.251001.2511.253.25 m/s
1723ŠIRCOVÁLenkaGreta z Jaroslavických rybníkůbeagle49.56506.5611.562.91 m/s
1860PALATAAntonínRony bíglAgility Olomouc50.88057.8812.882.83 m/s
1950DĚDKOVÁPavlaFido bígl57.190014.1914.192.52 m/s
2017DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility Olomouc52.9310109.9329.932.72 m/s
2119RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBedlington teriérOSA - Blansko65.195522.1932.192.21 m/s
2220MOJŽÍŠOVÁLenkaCelly Blýskavicabígl60.7510517.7532.752.37 m/s
DIS25PlškováIvonaDarina kříženecArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DIS26AltováZdeňkaHAPPY kříženecAgility SezemiceDISDISDISDISDISDIS
DIS27PUMPRLOVÁMarieDanny Bedea KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DIS18VRŠOVÁVeronikaDenny DennyKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DIS52MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltiePsí škola na ostrověDISDISDISDISDISDIS
DIS57KRAHULÍKOVÁJanaFido kříženecArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DIS58ZapletalováMartinaSendy xkokršpanělArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DIS72MatuškováLenkaRoxy kříženecAgility SezemiceDISDISDISDISDISDIS
DIS56PokornáMiroslavaMíša kříženecOSA - BlanskoDISDISDISDISDISDIS
DIS22STRAKOVÁDanaAntea Karpatský LesbíglDISDISDISDISDISDIS

Jumping L

Standartní čas: 43s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 144m - Postupová rychlost: 3.35 m/s - Počet překážek: 19

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
15LEFNEROVÁSandraFilip ze Sklaistých horBorder koliePsí škola Na Ostrově27.8700005.17 m/s
23VORLOVÁPavlaBaldrick Nick BriesberiBOTKK Šlapanice29.6200004.86 m/s
367ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieKK Šlapánka32.9400004.37 m/s
442MatuškováLenkaAmálka Brown Horká Čokoláda bearded kolieAgility Sezemice35.2900004.08 m/s
543MatuškováLenkaAndělka Chlupatý hopan bearded kolieAgility Sezemice30.150054.78 m/s
669LukovicsZdeněkBuffy xlabradorArgus Zlín31.9450054.51 m/s
710ŠEBESTOVÁHanaSamuel labradorPŠ "Na Ostrově"35.5350054.05 m/s
811CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility při DDM M.Třebová38.7550053.72 m/s
944KRAHULÍKOVÁJanaAjax Diabety zlatý retrieverArgus Zlín38.7850053.71 m/s
1045ZapletalováMartinaGina ze Štipských vrchůVizslaArgus Zlín43.19050.195.193.33 m/s
1146KrybusováIvanaDamašek Z hedvábíVipetBedea Kroměříž46.06053.068.063.13 m/s
1216OndráčkováKateřinaAriette Laváre MoráviaMaďarský ohař krátkosrstý43.250100.2510.253.33 m/s
1368VAŠKEBOVÁMartinaBlondie AykyBorder ColliePsí škola "Na Ostrově" Brno27.751500155.19 m/s
1415MatouškováMonikaAnabell Wonderfull Dreamborder koliePsí škola "Na Ostrově"40.2710100203.58 m/s
DIS7JUŘÍČKOVÁVladimíraEday ze Skalistých horborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DIS13PokornáMiroslavaBrilant Skřítek rodinyBearded kolieOSA - BlanskoDISDISDISDISDISDIS
DIS66MACKŮKateřinaAneta Bohemia Jukonborder kolieČeské BudějoviceDISDISDISDISDISDIS
DIS12CápalováMichaelaFerine Bohemia Alkéborder kolieAgility při DDM M.TřebováDISDISDISDISDISDIS
DIS6JUŘÍČKOVÁVladimíraDuncan ze Skalistých horborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DIS41RAJTŠLÉGROVÁHanaGrina Rubínové srdceBorder kolieOSA - BlanskoDISDISDISDISDISDIS
DIS8JIRÁSKOVÁAliceBlack Verlain Australský ovčákAmonra ČebínDISDISDISDISDISDIS
DIS2PICHLOVÁPetraBrita německý ovčákDISDISDISDISDISDIS
DIS4LANGOVÁEvaBrita BOMZetor BrnoDISDISDISDISDISDIS

Agility S

Standartní čas: 50s - Maximální čas: 80s - Délka tratě: 164m - Postupová rychlost: 3.28 m/s - Počet překážek: 19

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
140DobrovolnáNikolaArow Love Chancy Remus Chancy RemusšeltieKK Hodonín36.6900004.47 m/s
263RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltieZdounky39.8300004.12 m/s
362ROBOTKOVÁAlenaChale Gold Vlčí žlebšeltie40.7500004.02 m/s
476VRŠKOVÁDagmarŠaktí ŠaktíPsí škola Na Ostrově42.5600003.85 m/s
575GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS43.6200003.76 m/s
665KRČMOVÁAnetaSam Sam49.2300003.33 m/s
736EFFENBERGERJanDafne Parry Eqicanisparson russel terérKK Hodonín40.6350054.04 m/s
833KONEČNÁMartinaAmazing Cherub the Little BodyguardšeltieKK Zetor Brno40.8305054.02 m/s
964GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályhladkosrstý foxterier42.3750053.87 m/s
1038AltováZdeňkaCharlie whwtAgility Sezemice65.830015.8315.832.49 m/s
1135MOTYČKOVÁMichaelaDenny WHWTKK Zetor Brno57.681007.6817.682.84 m/s
1237BARTALOVÁMonikaÁja ÁjaKK Hodonín61.6751011.6726.672.66 m/s
DIS29ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUCDISDISDISDISDISDIS
DIS30NAVRÁTILOVÁMonikaBen kříženecOlomoucDISDISDISDISDISDIS
DIS34BRÁZDAOndřejEnzo něměcký špic trpasličíKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DIS31RAJTŠLÉGRJanCasinta Lásky DarČínský chocholatý pesOSA - BlanskoDISDISDISDISDISDIS
DIS32ŠTĚRBOVÁEvaBerry Cherry Berry CherryAK Mor. TřebováDISDISDISDISDISDIS
DIS61SEDLÁKOVÁDanaArgo Heřmánková vílašeltieKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DIS39ValováRadkaToby jorkšírský teriérAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS

Agility M

Standartní čas: 50s - Maximální čas: 80s - Délka tratě: 164m - Postupová rychlost: 3.28 m/s - Počet překážek: 19

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
148TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor32.4400005.06 m/s
272MatuškováLenkaRoxy kříženecAgility Sezemice38.7200004.24 m/s
374KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddys Homeborder terrierArgus Zlín41.2900003.97 m/s
458ZapletalováMartinaSendy xkokršpanělArgus Zlín42.2700003.88 m/s
51KOMÍNKOVÁEvaArwen ArwenAgility Olomouc50.67000.670.673.24 m/s
651STAŇKOVÁPetraBarry z KunčičekbíglBEDEA Kroměříž50.75000.750.753.23 m/s
728BARTKOVÁAlenaKety Kety52.07002.072.073.15 m/s
827PUMPRLOVÁMarieDanny Bedea Kroměříž54.9004.94.92.99 m/s
956PokornáMiroslavaMíša kříženecOSA - Blansko42.0150053.9 m/s
1024LubínkováMarieKesy kříženecArgus Zlín45.8350053.58 m/s
1121MICHÁLKOVÁVladimíraDara německý špic středníKK Hodonín49.3105053.33 m/s
1253TESAŘIvoBen bez PPšpicPsí škola na ostrově55.31005.315.312.97 m/s
1326AltováZdeňkaHAPPY kříženecAgility Sezemice56.49006.496.492.9 m/s
1473JIRÁSKOVÁDitaBaronesse Skřítek rodinybearded kolie36.941000104.44 m/s
159ŠVECTomášMerlin Hedvábý senšeltieZdounky49.31550103.33 m/s
1652MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltiePsí škola na ostrově53.990103.9913.993.04 m/s
1725PlškováIvonaDarina kříženecArgus Zlín54.53554.5314.533.01 m/s
1859JAHODOVÁMarkétaLurdes Black Moravia ClassicšeltieKK Zetor40.441500154.06 m/s
1971KONEČNÁMartinaMaggie-Jane ze ShetlandůšeltieKK Zetor Brno45.11050153.64 m/s
2055BÁLINTOVÁKamilaČert pudl58.440108.4418.442.81 m/s
2122STRAKOVÁDanaAntea Karpatský Lesbígl70.935020.9325.932.31 m/s
2250DĚDKOVÁPavlaFido bígl76.930026.9326.932.13 m/s
2323ŠIRCOVÁLenkaGreta z Jaroslavických rybníkůbeagle78.350028.3528.352.09 m/s
DIS19RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBedlington teriérOSA - BlanskoDISDISDISDISDISDIS
DIS18VRŠOVÁVeronikaDenny DennyKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DIS49CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi ČekbíglDISDISDISDISDISDIS
DIS17DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DIS57KRAHULÍKOVÁJanaFido kříženecArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DIS60PALATAAntonínRony bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DIS47PALATAPetrGoldy bíglDISDISDISDISDISDIS

Agility L

Standartní čas: 50s - Maximální čas: 80s - Délka tratě: 164m - Postupová rychlost: 3.28 m/s - Počet překážek: 19

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
167ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieKK Šlapánka40.1900004.08 m/s
266MACKŮKateřinaAneta Bohemia Jukonborder kolieČeské Budějovice41.1900003.98 m/s
341RAJTŠLÉGROVÁHanaGrina Rubínové srdceBorder kolieOSA - Blansko44.0900003.72 m/s
445ZapletalováMartinaGina ze Štipských vrchůVizslaArgus Zlín45.400003.61 m/s
544KRAHULÍKOVÁJanaAjax Diabety zlatý retrieverArgus Zlín46.1400003.55 m/s
643MatuškováLenkaAndělka Chlupatý hopan bearded kolieAgility Sezemice38.2550054.29 m/s
768VAŠKEBOVÁMartinaBlondie AykyBorder ColliePsí škola "Na Ostrově" Brno42.4950053.86 m/s
842MatuškováLenkaAmálka Brown Horká Čokoláda bearded kolieAgility Sezemice44.4850053.69 m/s
93VORLOVÁPavlaBaldrick Nick BriesberiBOTKK Šlapanice36.121000104.54 m/s
1069LukovicsZdeněkBuffy xlabradorArgus Zlín41.751000103.93 m/s
1110ŠEBESTOVÁHanaSamuel labradorPŠ "Na Ostrově"45.631500153.59 m/s
122PICHLOVÁPetraBrita německý ovčák64.670514.6719.672.54 m/s
136JUŘÍČKOVÁVladimíraDuncan ze Skalistých horborder kolie44.0520100303.72 m/s
DIS16OndráčkováKateřinaAriette Laváre MoráviaMaďarský ohař krátkosrstýDISDISDISDISDISDIS
DIS46KrybusováIvanaDamašek Z hedvábíVipetBedea KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DIS7JUŘÍČKOVÁVladimíraEday ze Skalistých horborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DIS15MatouškováMonikaAnabell Wonderfull Dreamborder koliePsí škola "Na Ostrově"DISDISDISDISDISDIS
DIS13PokornáMiroslavaBrilant Skřítek rodinyBearded kolieOSA - BlanskoDISDISDISDISDISDIS
DIS12CápalováMichaelaFerine Bohemia Alkéborder kolieAgility při DDM M.TřebováDISDISDISDISDISDIS
DIS4LANGOVÁEvaBrita BOMZetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DIS5LEFNEROVÁSandraFilip ze Sklaistých horBorder koliePsí škola Na OstrověDISDISDISDISDISDIS
DIS8JIRÁSKOVÁAliceBlack Verlain Australský ovčákAmonra ČebínDISDISDISDISDISDIS
DIS11CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility při DDM M.TřebováDISDISDISDISDISDIS

Součty S

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
163RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcešeltieZdounky73.890000
275GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS78.460000
365KRČMOVÁAnetaSam Sam89.490000
462ROBOTKOVÁAlenaChale Gold Vlčí žlebšeltie77.370505
564GURICOVÁPavlínaBessy od Homberské skályhladkosrstý foxterier78.565005
633KONEČNÁMartinaAmazing Cherub the Little BodyguardšeltieKK Zetor Brno80.580505
736EFFENBERGERJanDafne Parry Eqicanisparson russel terérKK Hodonín80.94105015
838AltováZdeňkaCharlie whwtAgility Sezemice115.290022.2922.29
935MOTYČKOVÁMichaelaDenny WHWTKK Zetor Brno108.8625515.8645.86

Součty M

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
151STAŇKOVÁPetraBarry z KunčičekbíglBEDEA Kroměříž88.50000
248TEXLOVÁMarcelaBeauty Nicol Allison AcapudlKK Zetor71.935005
374KRAHULÍKOVÁJanaSir Patrick of Bryddys Homeborder terrierArgus Zlín73.985005
421MICHÁLKOVÁVladimíraDara německý špic středníKK Hodonín88.890505
528BARTKOVÁAlenaKety Kety89.770505
653TESAŘIvoBen bez PPšpicPsí škola na ostrově101.19008.198.19
724LubínkováMarieKesy kříženecArgus Zlín86.1555010
89ŠVECTomášMerlin Hedvábý senšeltieZdounky88.8755010
91KOMÍNKOVÁEvaArwen ArwenAgility Olomouc94.921001.9211.92
1073JIRÁSKOVÁDitaBaronesse Skřítek rodinybearded kolie64.77150015
1159JAHODOVÁMarkétaLurdes Black Moravia ClassicšeltieKK Zetor71.44150015
1271KONEČNÁMartinaMaggie-Jane ze ShetlandůšeltieKK Zetor Brno78.16105015
1355BÁLINTOVÁKamilaČert pudl98.740155.7420.74
1423ŠIRCOVÁLenkaGreta z Jaroslavických rybníkůbeagle127.915034.9139.91
1550DĚDKOVÁPavlaFido bígl134.120041.1241.12

Součty L

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
167ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieKK Šlapánka73.130000
242MatuškováLenkaAmálka Brown Horká Čokoláda bearded kolieAgility Sezemice79.775005
344KRAHULÍKOVÁJanaAjax Diabety zlatý retrieverArgus Zlín84.925005
445ZapletalováMartinaGina ze Štipských vrchůVizslaArgus Zlín88.590505
53VORLOVÁPavlaBaldrick Nick BriesberiBOTKK Šlapanice65.74100010
643MatuškováLenkaAndělka Chlupatý hopan bearded kolieAgility Sezemice68.35100010
769LukovicsZdeněkBuffy xlabradorArgus Zlín73.69150015
868VAŠKEBOVÁMartinaBlondie AykyBorder ColliePsí škola "Na Ostrově" Brno70.24200020
910ŠEBESTOVÁHanaSamuel labradorPŠ "Na Ostrově"81.16200020