Rozhodčí: Alice Glöcknerová
12. 5. 2007

Hanácky skoke - jaro 2007, Prostějov

Zkoušky SA1

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 161m - Postupová rychlost: 3.29 m/s - Počet překážek: 19

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V76DOBROVOLNÁNikolaArow Love Chancy RemusšeltieKK Hodonín37.6500004.28 m/s
2V84ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC47.9750053.36 m/s
3VD77LIŠKUTINOVÁTerezaEnny jezevčíkAgility klub Rožnov pod Radhoš53.17054.179.173.03 m/s
4BO83BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérAmonra Čebín70.175521.1731.172.29 m/s
DISDIS82ČERVINKOVÁPavlínaBorgianna Lady ze Zámeckých arkád KKCHSAgility při DDM Moravská TřeboDISDISDISDISDISDIS
DISDIS81BOUDOVÁAlenaDaniel Porubský květpapillonBlanskoDISDISDISDISDISDIS
DISDIS75BARTUŇKOVÁPavlaDon non FCIDISDISDISDISDISDIS
DISDIS80VALOVÁRadkaToby Jorkšírský teriérAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA1

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 161m - Postupová rychlost: 3.29 m/s - Počet překážek: 19

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V46PLŠKOVÁIvonaDarina non FCIArgus Zlín45.6800003.52 m/s
2VD43LUŇÁČKOVÁAdélaAlma Black Tulphond non FCIBlansko45.171050153.56 m/s
3BO41DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility Olomouc68.9710519.9734.972.33 m/s
DISDIS42PICHLOVÁPetraBobík non FCIKK Prostějov93.60044.644.61.72 m/s
DISDIS48DOSEDLOVÁJitkaDennys bíglDISDISDISDISDISDIS
DISDIS39DOSEDLOVÁJitkaChardonnay z Benkovského kopcefoxteriérDISDISDISDISDISDIS
DISDIS44LUBÍNKOVÁMarie Kesy non FCIArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DISDIS49LUKOVICSOVÁHanaFany non FCIArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA1

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 161m - Postupová rychlost: 3.29 m/s - Počet překážek: 19

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V15PODLOUCKÁIvetaLegia Nioxněmecký ovčákKK Šlapánka Havlíčkův Brod51.53002.532.533.12 m/s
2V13DOLÁKOVÁKatkaFRIEND FOREVER Gasko PrimBorder kolieAK Rožnov p. R.39.8450054.04 m/s
3V7GABRIELOVÁLucieDick White Head Tennantborder kolieVFU Brno Pedigree43.6305053.69 m/s
4V10BRETTŠNAJDROVÁLucieEmir-S Ew-Boraustralský ovčákAgility Kroměříž49.29500.295.293.27 m/s
5VD20POKORNÁMirkaBriliant Skřítek rodinybearded kolieBlansko34.21000104.71 m/s
6VD22NÁVĚLKOVÁRenataAkim Otaslávaborder kolieAgility Olomouc35.281000104.56 m/s
7VD6MACKŮKateřinaAwar od Vltavských pramenůborder kolieKK České Budějovice48.61550103.31 m/s
8VD8PICHLOVÁPetraBrita německý ovčák62.030013.0313.032.6 m/s
9VD2JUŘÍČKOVÁVladimíraDuncan Ze Skalistých horborder kolie42.881500153.75 m/s
10VD21BENEŠOVÁKateřinaPorsche evropský saňový pesAmonra Čebín59.135010.1315.132.72 m/s
11VD9CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility při DDM Mor.Třebová54.75555.7515.752.94 m/s
12D16CÁPALOVÁMichaelaFerine Bohemia alkéborder kolieAgility při DDM Mor. Třebová66.580517.5822.582.42 m/s
13BO18JUŘÍČKOVÁVladimíraEday Ze Skalistých horborder kolie49.123050.1235.123.28 m/s
DISDIS11CÁBOVÁLenkaArtera Fitminborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DISDIS5POKORNÁMirkaGama od Mazstabelgický ovčák malinoisBlanskoDISDISDISDISDISDIS
DISDIS14VRANOVÁKateřinaAbbey Red Camden Dogaustralský honácký pesDISDISDISDISDISDIS
DISDIS17MITÁČKOVÁVeronikaAlma Fešákborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISDIS4KRAHULÍKOVÁJanaAmy Des Poenjaapaustralský honácký pesArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA2

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 147m - Postupová rychlost: 3 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V90GURICOVÁPavlínaRoyal Black Moravské srdcešeltie44.4900003.3 m/s
2V88KRČMOVÁAnetaSam non FCIArgus Zlín49.33000.330.332.98 m/s
3V86KONEČNÁMartinaAmazing cherub the Little bodyguardšeltieKK Zetor Brno35.1750054.18 m/s
4V89ROBOTKOVÁAlenaChale Gold Vlčí ŽlebšeltiePsí škola na Ostrově Brno43.3850053.39 m/s
5V87NĚMCOVÁPetraBENJI Benjamin Fly trpasličí pudlBedea Kroměříž47.6250053.09 m/s

Zkoušky MA2

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 147m - Postupová rychlost: 3 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V53DOLNÍČKOVÁEliškaHiris Zwi-le-ropatterdale teriér37.3300003.94 m/s
2V50SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy Dubenec39.3400003.74 m/s
3V57PUMPRLOVÁMarieDanny non FCIBedea Kroměříž40.9100003.59 m/s
4V54STAŇKOVÁPetraBarry Z KunčičekbíglBedea Kroměříž45.6900003.22 m/s
5V65PETRŮ - PUHROVÁBarboraFido non FCIArgus Zlín47.4300003.1 m/s
6V45KOMÍNKOVÁEvaArwen ArwenAgility Olomouc53.27004.274.272.76 m/s
7V55MOTYČKOVÁMichaelaVerra ze ShetlandůšeltieKK Zetor43.1850053.4 m/s
8V52ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín45.0750053.26 m/s
9V62MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltie46.9205053.13 m/s
10VD59SEDLÁKOVÁMarieBia Blaze Black from Moonlight Valleyanglický kokršpanělKK Boskovice48.71550103.02 m/s
DISDIS60RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBearded kolieOSA - BlanskoDISDISDISDISDISDIS
DISDIS61POKORNÁMirkaMíša MíšaDISDISDISDISDISDIS
DISDIS63TESAŘIvoBen špicDISDISDISDISDISDIS
DISDIS51CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi ČekbíglDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA2

Standartní čas: 49s - Maximální čas: 75s - Délka tratě: 147m - Postupová rychlost: 3 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V29KREMLÁČKOVÁIvaSassis Aykyborder kolieKK Zetor Brno41.4850053.54 m/s
2VD27PETRŮ - PUHROVÁBarboraTonda labradorArgus Zlín43.581500153.37 m/s
3D30ŠTROFOVÁAlenaA3 Isis Bohemia Alkéborder kolieBCCCZ50.432001.4321.432.91 m/s
4D28ŠEBESTOVÁHanaSamuel labradorPsí škola na Ostrově59.2710510.2725.272.48 m/s
DISDIS24RŮŽIČKOVÁRadanaCassidy Aykyborder koliePsí škola "Na Ostrově" BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISDIS25LEFNEROVÁSandraFilip ze Skalistých horborder koliePsí škola Na OstrověDISDISDISDISDISDIS
DISDIS31ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky SA3

Standartní čas: 46s - Maximální čas: 70s - Délka tratě: 176m - Postupová rychlost: 3.83 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V92SNOPKOVÁMarkétaA3 Moly pudl středníSnoopy Dubenec44.8605053.92 m/s
2V97RŮŽIČKAVáclavArgie Severní KrálovstvíKKCHSOstrava44.9105053.92 m/s
3VD95PODLOUCKÁMichaelaDenisa pražský krysaříkKK Šlapanice51.04055.0410.043.45 m/s
DISDIS93VRŠKOVÁDagmarŠaktí non FCIPsí škola Na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISDIS91GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS----DISDISDISDISDISDIS
DISDIS94RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcesheltieDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky MA3

Standartní čas: 46s - Maximální čas: 70s - Délka tratě: 176m - Postupová rychlost: 3.83 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V67SNOPKOVÁMarkétaA3 Peggy pudl středníSnoopy Dubenec43.1800004.08 m/s
2D70SEDLÁKOVÁMarieA3 Megi anglický kokršpaněl58.485012.4817.483.01 m/s
DISDIS56MACKOVÁVendulaNoirette z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov p. R.DISDISDISDISDISDIS
DISDIS73PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DISDIS68JAHODOVÁMarkétaLurdes Black Moravia ClassicšeltieDISDISDISDISDISDIS
DISDIS72KONEČNÁMartinaMaggie Jane ze ShetlandůšeltieKK Zetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DISDIS69BENEŠIgorA3 Cerberus Kraken of Auramanchester teriérAmonra ČebínDISDISDISDISDISDIS
DISDIS71ŠTROFOVÁAlenaAbby bíglKK Uherské HradištěDISDISDISDISDISDIS

Zkoušky LA3

Standartní čas: 46s - Maximální čas: 70s - Délka tratě: 176m - Postupová rychlost: 3.83 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Hodnocení Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
1V36DIVIŠAntonínA3 Ash Tachyonborder kolieBCCCZ37.4500004.7 m/s
2V37ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieKK Šlapánka Havlíčkův Brod46.85050.855.853.76 m/s
3VD35LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín40.641000104.33 m/s
4VD38KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy Foxborder kolieAgility Sultánci42.09550104.18 m/s
DISDIS33MACKŮKateřinaA3 Aneta Bohemia Jukonborder kolieČeské BudějoviceDISDISDISDISDISDIS
DISDIS32KOCHOVÁIrenaA3Ch Alf Border Townborder kolieAgility SultánciDISDISDISDISDISDIS
DISDIS34VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" BrnoDISDISDISDISDISDIS

Agility S

Standartní čas: 55s - Maximální čas: 90s - Délka tratě: 182m - Postupová rychlost: 3.31 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
186KONEČNÁMartinaAmazing cherub the Little bodyguardšeltieKK Zetor Brno3900004.67 m/s
292SNOPKOVÁMarkétaA3 Moly pudl středníSnoopy Dubenec40.0800004.54 m/s
393VRŠKOVÁDagmarŠaktí non FCIPsí škola Na Ostrově Brno43.2300004.21 m/s
487NĚMCOVÁPetraBENJI Benjamin Fly trpasličí pudlBedea Kroměříž47.4300003.84 m/s
594RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcesheltie41.0450054.43 m/s
691GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS----5050053.64 m/s
788KRČMOVÁAnetaSam non FCIArgus Zlín53.5905053.4 m/s
884ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC63.27008.278.272.88 m/s
997RŮŽIČKAVáclavArgie Severní KrálovstvíKKCHSOstrava43.551000104.18 m/s
1075BARTUŇKOVÁPavlaDon non FCI56.87551.8711.873.2 m/s
1177LIŠKUTINOVÁTerezaEnny jezevčíkAgility klub Rožnov pod Radhoš57.16552.1612.163.18 m/s
1282ČERVINKOVÁPavlínaBorgianna Lady ze Zámeckých arkád KKCHSAgility při DDM Moravská Třebo63.73508.7313.732.86 m/s
1383BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérAmonra Čebín78.160523.1628.162.33 m/s
1481BOUDOVÁAlenaDaniel Porubský květpapillonBlansko70.63101015.6335.632.58 m/s
DIS76DOBROVOLNÁNikolaArow Love Chancy RemusšeltieKK HodonínDISDISDISDISDISDIS
DIS80VALOVÁRadkaToby Jorkšírský teriérAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DIS95PODLOUCKÁMichaelaDenisa pražský krysaříkKK ŠlapaniceDISDISDISDISDISDIS
DIS89ROBOTKOVÁAlenaChale Gold Vlčí ŽlebšeltiePsí škola na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS
DIS90GURICOVÁPavlínaRoyal Black Moravské srdcešeltieDISDISDISDISDISDIS

Agility M

Standartní čas: 55s - Maximální čas: 90s - Délka tratě: 182m - Postupová rychlost: 3.31 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
158ŠULCOVÁEvaEnjoy Enough Kraken of Auramanchester teriérKK Zetor Brno38.8700004.68 m/s
272KONEČNÁMartinaMaggie Jane ze ShetlandůšeltieKK Zetor Brno41.2800004.41 m/s
369BENEŠIgorA3 Cerberus Kraken of Auramanchester teriérAmonra Čebín43.0400004.23 m/s
460RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBearded kolieOSA - Blansko43.600004.17 m/s
567SNOPKOVÁMarkétaA3 Peggy pudl středníSnoopy Dubenec44.4500004.09 m/s
671ŠTROFOVÁAlenaAbby bíglKK Uherské Hradiště45.3700004.01 m/s
748DOSEDLOVÁJitkaDennys bígl50.1100003.63 m/s
856MACKOVÁVendulaNoirette z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov p. R.51.1100003.56 m/s
957PUMPRLOVÁMarieDanny non FCIBedea Kroměříž53.900003.38 m/s
1070SEDLÁKOVÁMarieA3 Megi anglický kokršpaněl54.7400003.32 m/s
1165PETRŮ - PUHROVÁBarboraFido non FCIArgus Zlín55.49000.490.493.28 m/s
1245KOMÍNKOVÁEvaArwen ArwenAgility Olomouc55.97000.970.973.25 m/s
1351CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi Čekbígl45.1350054.03 m/s
1452ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín46.5350053.91 m/s
1546PLŠKOVÁIvonaDarina non FCIArgus Zlín50.3250053.62 m/s
1654STAŇKOVÁPetraBarry Z KunčičekbíglBedea Kroměříž52.9650053.44 m/s
1744LUBÍNKOVÁMarie Kesy non FCIArgus Zlín54.7705053.32 m/s
1863TESAŘIvoBen špic64.61009.619.612.82 m/s
1973PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility Olomouc53.6550103.4 m/s
2053DOLNÍČKOVÁEliškaHiris Zwi-le-ropatterdale teriér48.581050153.75 m/s
DIS61POKORNÁMirkaMíša MíšaDISDISDISDISDISDIS
DIS42PICHLOVÁPetraBobík non FCIKK ProstějovDISDISDISDISDISDIS
DIS62MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltieDISDISDISDISDISDIS
DIS43LUŇÁČKOVÁAdélaAlma Black Tulphond non FCIBlanskoDISDISDISDISDISDIS
DIS39DOSEDLOVÁJitkaChardonnay z Benkovského kopcefoxteriérDISDISDISDISDISDIS
DIS68JAHODOVÁMarkétaLurdes Black Moravia ClassicšeltieDISDISDISDISDISDIS
DIS49LUKOVICSOVÁHanaFany non FCIArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DIS41DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DIS55MOTYČKOVÁMichaelaVerra ze ShetlandůšeltieKK ZetorDISDISDISDISDISDIS
DIS59SEDLÁKOVÁMarieBia Blaze Black from Moonlight Valleyanglický kokršpanělKK BoskoviceDISDISDISDISDISDIS
DIS50SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy DubenecDISDISDISDISDISDIS

Agility L

Standartní čas: 55s - Maximální čas: 90s - Délka tratě: 182m - Postupová rychlost: 3.31 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
138KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy Foxborder kolieAgility Sultánci39.4400004.61 m/s
235LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín43.3500004.2 m/s
326EDROVÁOlgaAtomic Djo od Zlatonosné říčkyborder kolie38.8650054.68 m/s
432KOCHOVÁIrenaA3Ch Alf Border Townborder kolieAgility Sultánci39.2850054.63 m/s
534VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" Brno43.4605054.19 m/s
637ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieKK Šlapánka Havlíčkův Brod44.7650054.07 m/s
713DOLÁKOVÁKatkaFRIEND FOREVER Gasko PrimBorder kolieAK Rožnov p. R.45.7205053.98 m/s
89CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility při DDM Mor.Třebová51.105053.56 m/s
931ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus Zlín53.5150053.4 m/s
1015PODLOUCKÁIvetaLegia Nioxněmecký ovčákKK Šlapánka Havlíčkův Brod64.72009.729.722.81 m/s
1136DIVIŠAntonínA3 Ash Tachyonborder kolieBCCCZ39.67550104.59 m/s
1224RŮŽIČKOVÁRadanaCassidy Aykyborder koliePsí škola "Na Ostrově" Brno40.07550104.54 m/s
1320POKORNÁMirkaBriliant Skřítek rodinybearded kolieBlansko47.961000103.79 m/s
1417MITÁČKOVÁVeronikaAlma Fešákborder kolieAgility Olomouc48.70100103.74 m/s
1521BENEŠOVÁKateřinaPorsche evropský saňový pesAmonra Čebín64.12509.1214.122.84 m/s
1630ŠTROFOVÁAlenaA3 Isis Bohemia Alkéborder kolieBCCCZ54.655100153.33 m/s
1727PETRŮ - PUHROVÁBarboraTonda labradorArgus Zlín48.042000203.79 m/s
1818JUŘÍČKOVÁVladimíraEday Ze Skalistých horborder kolie66.1820511.1836.182.75 m/s
DIS28ŠEBESTOVÁHanaSamuel labradorPsí škola na OstrověDISDISDISDISDISDIS
DIS29KREMLÁČKOVÁIvaSassis Aykyborder kolieKK Zetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DIS25LEFNEROVÁSandraFilip ze Skalistých horborder koliePsí škola Na OstrověDISDISDISDISDISDIS
DIS4KRAHULÍKOVÁJanaAmy Des Poenjaapaustralský honácký pesArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DIS7GABRIELOVÁLucieDick White Head Tennantborder kolieVFU Brno PedigreeDISDISDISDISDISDIS
DIS16CÁPALOVÁMichaelaFerine Bohemia alkéborder kolieAgility při DDM Mor. TřebováDISDISDISDISDISDIS
DIS10BRETTŠNAJDROVÁLucieEmir-S Ew-Boraustralský ovčákAgility KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DIS11CÁBOVÁLenkaArtera Fitminborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DIS33MACKŮKateřinaA3 Aneta Bohemia Jukonborder kolieČeské BudějoviceDISDISDISDISDISDIS
DIS2JUŘÍČKOVÁVladimíraDuncan Ze Skalistých horborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DIS22NÁVĚLKOVÁRenataAkim Otaslávaborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DIS8PICHLOVÁPetraBrita německý ovčákDISDISDISDISDISDIS
DIS6MACKŮKateřinaAwar od Vltavských pramenůborder kolieKK České BudějoviceDISDISDISDISDISDIS
DIS5POKORNÁMirkaGama od Mazstabelgický ovčák malinoisBlanskoDISDISDISDISDISDIS

Jumping S

Standartní čas: 42s - Maximální čas: 65s - Délka tratě: 160m - Postupová rychlost: 3.81 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
188KRČMOVÁAnetaSam non FCIArgus Zlín44.35002.352.353.61 m/s
295PODLOUCKÁMichaelaDenisa pražský krysaříkKK Šlapanice39.1605054.09 m/s
375BARTUŇKOVÁPavlaDon non FCI41.3750053.87 m/s
491GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS----42.95050.955.953.73 m/s
592SNOPKOVÁMarkétaA3 Moly pudl středníSnoopy Dubenec34.591000104.63 m/s
694RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcesheltie38.080100104.2 m/s
797RŮŽIČKAVáclavArgie Severní KrálovstvíKKCHSOstrava39.81550104.02 m/s
890GURICOVÁPavlínaRoyal Black Moravské srdcešeltie40.370100103.96 m/s
984ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC47.06055.0610.063.4 m/s
1082ČERVINKOVÁPavlínaBorgianna Lady ze Zámeckých arkád KKCHSAgility při DDM Moravská Třebo46.765104.7619.763.42 m/s
1176DOBROVOLNÁNikolaArow Love Chancy RemusšeltieKK Hodonín37.521550204.26 m/s
1283BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérAmonra Čebín62.55020.525.52.56 m/s
DIS77LIŠKUTINOVÁTerezaEnny jezevčíkAgility klub Rožnov pod RadhošDISDISDISDISDISDIS
DIS87NĚMCOVÁPetraBENJI Benjamin Fly trpasličí pudlBedea KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DIS86KONEČNÁMartinaAmazing cherub the Little bodyguardšeltieKK Zetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DIS80VALOVÁRadkaToby Jorkšírský teriérAK Rožnov pod RadhoštěmDISDISDISDISDISDIS
DIS81BOUDOVÁAlenaDaniel Porubský květpapillonBlanskoDISDISDISDISDISDIS
DIS89ROBOTKOVÁAlenaChale Gold Vlčí ŽlebšeltiePsí škola na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS
DIS93VRŠKOVÁDagmarŠaktí non FCIPsí škola Na Ostrově BrnoDISDISDISDISDISDIS

Jumping M

Standartní čas: 42s - Maximální čas: 65s - Délka tratě: 160m - Postupová rychlost: 3.81 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
153DOLNÍČKOVÁEliškaHiris Zwi-le-ropatterdale teriér32.3600004.94 m/s
268JAHODOVÁMarkétaLurdes Black Moravia Classicšeltie33.0100004.85 m/s
371ŠTROFOVÁAlenaAbby bíglKK Uherské Hradiště37.4300004.27 m/s
460RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBearded kolieOSA - Blansko38.200004.19 m/s
561POKORNÁMirkaMíša Míša39.0300004.1 m/s
665PETRŮ - PUHROVÁBarboraFido non FCIArgus Zlín42.2000.20.23.79 m/s
745KOMÍNKOVÁEvaArwen ArwenAgility Olomouc44.69002.692.693.58 m/s
858ŠULCOVÁEvaEnjoy Enough Kraken of Auramanchester teriérKK Zetor Brno29.6750055.39 m/s
952ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín38.5850054.15 m/s
1051CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi Čekbígl38.9250054.11 m/s
1143LUŇÁČKOVÁAdélaAlma Black Tulphond non FCIBlansko44.05052.057.053.63 m/s
1263TESAŘIvoBen špic50.58008.588.583.16 m/s
1359SEDLÁKOVÁMarieBia Blaze Black from Moonlight Valleyanglický kokršpanělKK Boskovice40.63550103.94 m/s
1473PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility Olomouc42.89550.8910.893.73 m/s
1557PUMPRLOVÁMarieDanny non FCIBedea Kroměříž50.02058.0213.023.2 m/s
1667SNOPKOVÁMarkétaA3 Peggy pudl středníSnoopy Dubenec38.491050154.16 m/s
1772KONEČNÁMartinaMaggie Jane ze ShetlandůšeltieKK Zetor Brno39.455100154.06 m/s
1846PLŠKOVÁIvonaDarina non FCIArgus Zlín48.450106.4516.453.3 m/s
DIS49LUKOVICSOVÁHanaFany non FCIArgus Zlín72.0701030.0740.072.22 m/s
DIS42PICHLOVÁPetraBobík non FCIKK Prostějov87.60045.645.61.83 m/s
DIS62MOMIROVOVÁIvaSebastian z Černé hláskyšeltieDISDISDISDISDISDIS
DIS39DOSEDLOVÁJitkaChardonnay z Benkovského kopcefoxteriérDISDISDISDISDISDIS
DIS54STAŇKOVÁPetraBarry Z KunčičekbíglBedea KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DIS44LUBÍNKOVÁMarie Kesy non FCIArgus ZlínDISDISDISDISDISDIS
DIS69BENEŠIgorA3 Cerberus Kraken of Auramanchester teriérAmonra ČebínDISDISDISDISDISDIS
DIS48DOSEDLOVÁJitkaDennys bíglDISDISDISDISDISDIS
DIS70SEDLÁKOVÁMarieA3 Megi anglický kokršpanělDISDISDISDISDISDIS
DIS41DARNADYOVÁIrenaSid bíglAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DIS56MACKOVÁVendulaNoirette z Ďáblovy studánkyšeltieAK Rožnov p. R.DISDISDISDISDISDIS
DIS55MOTYČKOVÁMichaelaVerra ze ShetlandůšeltieKK ZetorDISDISDISDISDISDIS
DIS50SNOPKOVÁMarkétaDafné pudl středníSnoopy DubenecDISDISDISDISDISDIS

Jumping L

Standartní čas: 42s - Maximální čas: 65s - Délka tratě: 160m - Postupová rychlost: 3.81 m/s - Počet překážek: 20

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body Post. rychlost
126EDROVÁOlgaAtomic Djo od Zlatonosné říčkyborder kolie31.0300005.16 m/s
225LEFNEROVÁSandraFilip ze Skalistých horborder koliePsí škola Na Ostrově31.9400005.01 m/s
35POKORNÁMirkaGama od Mazstabelgický ovčák malinoisBlansko33.9700004.71 m/s
437ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieKK Šlapánka Havlíčkův Brod35.6800004.48 m/s
531ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus Zlín39.300004.07 m/s
635LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín32.9950054.85 m/s
732KOCHOVÁIrenaA3Ch Alf Border Townborder kolieAgility Sultánci34.650054.62 m/s
89CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility při DDM Mor.Třebová41.0805053.89 m/s
938KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy Foxborder kolieAgility Sultánci32.561000104.91 m/s
1024RŮŽIČKOVÁRadanaCassidy Aykyborder koliePsí škola "Na Ostrově" Brno34.02550104.7 m/s
114KRAHULÍKOVÁJanaAmy Des Poenjaapaustralský honácký pesArgus Zlín36.781000104.35 m/s
1213DOLÁKOVÁKatkaFRIEND FOREVER Gasko PrimBorder kolieAK Rožnov p. R.37.521000104.26 m/s
1333MACKŮKateřinaA3 Aneta Bohemia Jukonborder kolieČeské Budějovice39.32550104.07 m/s
1434VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" Brno39.610100104.04 m/s
1515PODLOUCKÁIvetaLegia Nioxněmecký ovčákKK Šlapánka Havlíčkův Brod48.75506.7511.753.28 m/s
168PICHLOVÁPetraBrita německý ovčák56.960514.9619.962.81 m/s
1727PETRŮ - PUHROVÁBarboraTonda labradorArgus Zlín42.952000.9520.953.73 m/s
1816CÁPALOVÁMichaelaFerine Bohemia alkéborder kolieAgility při DDM Mor. Třebová62.375520.3730.372.57 m/s
DIS14VRANOVÁKateřinaAbbey Red Camden Dogaustralský honácký pesDISDISDISDISDISDIS
DIS28ŠEBESTOVÁHanaSamuel labradorPsí škola na OstrověDISDISDISDISDISDIS
DIS29KREMLÁČKOVÁIvaSassis Aykyborder kolieKK Zetor BrnoDISDISDISDISDISDIS
DIS21BENEŠOVÁKateřinaPorsche evropský saňový pesAmonra ČebínDISDISDISDISDISDIS
DIS30ŠTROFOVÁAlenaA3 Isis Bohemia Alkéborder kolieBCCCZDISDISDISDISDISDIS
DIS36DIVIŠAntonínA3 Ash Tachyonborder kolieBCCCZDISDISDISDISDISDIS
DIS7GABRIELOVÁLucieDick White Head Tennantborder kolieVFU Brno PedigreeDISDISDISDISDISDIS
DIS10BRETTŠNAJDROVÁLucieEmir-S Ew-Boraustralský ovčákAgility KroměřížDISDISDISDISDISDIS
DIS11CÁBOVÁLenkaArtera Fitminborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DIS2JUŘÍČKOVÁVladimíraDuncan Ze Skalistých horborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DIS22NÁVĚLKOVÁRenataAkim Otaslávaborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS
DIS18JUŘÍČKOVÁVladimíraEday Ze Skalistých horborder kolieDISDISDISDISDISDIS
DIS6MACKŮKateřinaAwar od Vltavských pramenůborder kolieKK České BudějoviceDISDISDISDISDISDIS
DIS20POKORNÁMirkaBriliant Skřítek rodinybearded kolieBlanskoDISDISDISDISDISDIS
DIS17MITÁČKOVÁVeronikaAlma Fešákborder kolieAgility OlomoucDISDISDISDISDISDIS

Součty S

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
188KRČMOVÁAnetaSam non FCIArgus Zlín97.94052.357.35
292SNOPKOVÁMarkétaA3 Moly pudl středníSnoopy Dubenec74.67100010
391GURICOVÁPavlínaLeontina Res PretiosaKKCHS----92.95550.9510.95
494RACZOVÁJanaTerri black Moravské srdcesheltie79.12510015
575BARTUŇKOVÁPavlaDon non FCI98.241051.8716.87
684ŠUBOVÁDanaGrenzi Elsa Garboknírač malý pepř a sůlAgility OLOMOUC110.330513.3318.33
797RŮŽIČKAVáclavArgie Severní KrálovstvíKKCHSOstrava83.36155020
882ČERVINKOVÁPavlínaBorgianna Lady ze Zámeckých arkád KKCHSAgility při DDM Moravská Třebo110.49101013.4933.49
983BENEŠOVÁKateřinaHelios Zlatá Charačeský teriérAmonra Čebín140.665543.6653.66

Součty M

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
160RAJTŠLÉGRJanA3Ch Arlette Bos GrunniensBearded kolieOSA - Blansko81.80000
271ŠTROFOVÁAlenaAbby bíglKK Uherské Hradiště82.80000
365PETRŮ - PUHROVÁBarboraFido non FCIArgus Zlín97.69000.690.69
445KOMÍNKOVÁEvaArwen ArwenAgility Olomouc100.66003.663.66
558ŠULCOVÁEvaEnjoy Enough Kraken of Auramanchester teriérKK Zetor Brno68.545005
651CHVÁTILOVÁMonikaFlory Bifi Čekbígl84.05100010
752ZAPLETALOVÁMartinaSendy anglický kokršpanělArgus Zlín85.11100010
857PUMPRLOVÁMarieDanny non FCIBedea Kroměříž103.92058.0213.02
972KONEČNÁMartinaMaggie Jane ze ShetlandůšeltieKK Zetor Brno80.73510015
1053DOLNÍČKOVÁEliškaHiris Zwi-le-ropatterdale teriér80.94105015
1167SNOPKOVÁMarkétaA3 Peggy pudl středníSnoopy Dubenec82.94105015
1263TESAŘIvoBen špic115.190018.1918.19
1373PALATAPetrUniversum Gold WeinliniebíglAgility Olomouc96.4910100.8920.89
1446PLŠKOVÁIvonaDarina non FCIArgus Zlín98.775106.4521.45

Součty L

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pes Plemeno OSA Čas Tr. body za chyby Tr. body za odmítnutí Časová chyba Trestné body
126EDROVÁOlgaAtomic Djo od Zlatonosné říčkyborder kolie69.895005
235LUKOVICSZdeněkBuffy labradorský retrívrArgus Zlín76.345005
337ŽÁKJosefAbandon Milmiceborder kolieKK Šlapánka Havlíčkův Brod80.445005
431ZAPLETALOVÁMartinaGina maďarský ohařArgus Zlín92.815005
538KOCHOVÁIrenaA3 Faust Foxy Foxborder kolieAgility Sultánci72100010
632KOCHOVÁIrenaA3Ch Alf Border Townborder kolieAgility Sultánci73.88100010
79CÁPALIvoBrown Dancer Gasko Primborder kolieAgility při DDM Mor.Třebová92.18010010
834VAŠKEBOVÁMartinaBlondie Aykyborder colliePsí škola "Na Ostrově" Brno83.07015015
913DOLÁKOVÁKatkaFRIEND FOREVER Gasko PrimBorder kolieAK Rožnov p. R.83.24105015
1024RŮŽIČKOVÁRadanaCassidy Aykyborder koliePsí škola "Na Ostrově" Brno74.091010020
1115PODLOUCKÁIvetaLegia Nioxněmecký ovčákKK Šlapánka Havlíčkův Brod113.475016.4721.47
1227PETRŮ - PUHROVÁBarboraTonda labradorArgus Zlín90.994000.9540.95